d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1128912901291129212932724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,958
Joined: Apr 8 2006
Gold: 6,075.00
Jul 11 2012 07:02am
vki custom?
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 11 2012 07:17am
2 óra múlva valaki jáccon velem, 1 éve nemjátszottam!
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 11 2012 07:18am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 11 2012 02:17pm)
2 óra múlva valaki jáccon velem, 1 éve nemjátszottam!


sőt, másfélóramúlva!
lehetőleg valami dájmondos
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 11 2012 07:18am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 11 2012 02:18pm)
sőt, másfélóramúlva!
lehetőleg valami dájmondos


main race?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 11 2012 07:20am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 11 Jul 2012 15:18)
sőt, másfélóramúlva!
lehetőleg valami dájmondos


majd ha patrikéktól hazaértem toljuk!

http://www.youtube.com/watch?v=DXUOWXidcY0
jól bassza neki az automaton :DDd

This post was edited by Cpt_Ghost on Jul 11 2012 07:20am
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 11 2012 07:23am
Quote (Fej @ Jul 11 2012 02:18pm)
main race?


protossz de tudok terránnal is jáccani dájmond szinten sztem, habár most tuti geciszar leszek még
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 11 2012 07:24am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 11 2012 02:23pm)
protossz de tudok terránnal is jáccani dájmond szinten sztem, habár most tuti geciszar leszek még


ugy gyakorolnék ellened :( de sajnos élem a kispolgári életemet és 5-ig dolgozok
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 11 2012 07:26am
Quote (Fej @ Jul 11 2012 02:24pm)
ugy gyakorolnék ellened :( de sajnos élem a kispolgári életemet és 5-ig dolgozok


jó hát nekem kb 5re tölti le és telepíti a teszkós net miatt, szóval simán tolhatjuk majd

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jul 11 2012 07:26am
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 11 2012 07:27am
ki most a subon a legjobb sztárkráft pléjer?
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 11 2012 07:28am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 11 2012 02:26pm)
jó hát nekem kb 5re tölti le és telepíti a teszkós net miatt, szóval simán tolhatjuk majd


fasz tudja h mit csinálok melo után, ha nem lesz semmi és hazavergődők akkor majd rádírok és baszathatjuk neki mert fent vagy sztem,
ha arrol az accrol beszélünk amin rici tolta anno
Go Back To Magyar Topic List
Prev1128912901291129212932724Next
Add Reply New Topic New Poll