Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 11 2012 02:26pm)
jó hát nekem kb 5re tölti le és telepíti a teszkós net miatt, szóval simán tolhatjuk majd
fasz tudja h mit csinálok melo után, ha nem lesz semmi és hazavergődők akkor majd rádírok és baszathatjuk neki mert fent vagy sztem,
ha arrol az accrol beszélünk amin rici tolta anno