d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Counter Strike Topic
Prev1128129130131132614Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 15 2014 06:05pm
Quote (Anarkin @ Jan 16 2014 01:00am)
csak a win-loose-t számolja ez a retardált, most már biztos, úgyhogy ne is puffogj ha 40-1-es statra lefokoz sem


Szerintem is egyébként, és ez egy ilyesfajta matchmakingnél ordas nagy baromság. Kapsz 4 fogyatékost magad mellé, de azért lefokoz? suchlogic
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jan 15 2014 06:05pm
Quote (Anarkin @ 16 Jan 2014 02:00)
csak a win-loose-t számolja ez a retardált, most már biztos, úgyhogy ne is puffogj ha 40-1-es statra lefokoz sem


ne szivass, annak aztán sok értelme van... :'D
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 15 2014 06:06pm
Quote (Vismajor @ 16 Jan 2014 02:05)
Szerintem is egyébként, és ez egy ilyesfajta matchmakingnél ordas nagy baromság. Kapsz 4 fogyatékost magad mellé, de azért lefokoz? suchlogic


akkor meg azért menne a sirás, hogy néha szarul játszok, de a team carryzik, miért nem rak már fel

nektek semmi sem jó bazdmeg

cry cry cry

inkább l2p

vagy ne játsszatok teamgamet
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 16 2014 02:49am
Quote (Anarkin @ 16 Jan 2014 01:00)
csak a win-loose-t számolja ez a retardált, most már biztos, úgyhogy ne is puffogj ha 40-1-es statra lefokoz sem


Az utolsó 5! Játékokat vesztettem. Es hogy? Én vegigkerriztem a játékot, a többi csapattars egy noob szar volt, es mostmar ilyen duplaaks szarokat tesz be a játék szal inb4 lefokozás. NA ezért utalok kibaszottul egyedul jatszani.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 16 2014 04:51am
Quote (fahrii @ 16 Jan 2014 10:49)
Az utolsó 5! Játékokat vesztettem. Es hogy? Én vegigkerriztem a játékot, a többi csapattars egy noob szar volt, es mostmar ilyen duplaaks szarokat tesz be a játék szal inb4 lefokozás. NA ezért utalok kibaszottul egyedul jatszani.


nem vagy elég jó, de lásd fentebbi postomat
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 16 2014 04:55am
Quote (RRC @ 16 Jan 2014 11:51)
nem vagy elég jó, de lásd fentebbi postomat


Írni is akartam, hogy faszság.
Amúgy most nyertünk egyet, így kb szétaláztuk az ellen teamet, a végén már SMGkkel rusholtuk közepet D2-n CT oldalon.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 16 2014 04:59am
Quote (fahrii @ 16 Jan 2014 12:55)
Írni is akartam, hogy faszság.
Amúgy most nyertünk egyet, így kb szétaláztuk az ellen teamet, a végén már SMGkkel rusholtuk közepet D2-n CT oldalon.


akkor a pró gémerek is azért vannak a legfelső skill groupba mert jó a teamjük

te se játsszál mobákkal
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 16 2014 05:00am
Quote (RRC @ 16 Jan 2014 11:59)
akkor a pró gémerek is azért vannak a legfelső skill groupba mert jó a teamjük

te se játsszál mobákkal


igen, gondolom a jobb játékosok nem játszanak random teamben
amikor aniékkal toltuk kb 7ből 6 játékot hoztunk

ha egyedül vagyok meg besorsol mellém ilyen fasszopó ruszkikat akik végigcykázzák a játékot

persze, ha valaki nagyon jó akkor lecarryzi az egész meccset, én sajnos annyira nem vagyok jó h szarráalázzak egymagam egy csapat sheriffcsillagot

This post was edited by fahrii on Jan 16 2014 05:02am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 16 2014 05:02am
Quote (fahrii @ 16 Jan 2014 13:00)
igen, gondolom a jobb játékosok nem játszanak random teamben
amikor aniékkal toltuk kb 7ből 6 játékot hoztunk

ha egyedül vagyok meg besorsol mellém ilyen fasszopó ruszkikat akik végigcykázzák a játékot


gondolom ani lehozza nektek egyedül is, mert ő annyira jó, h egyedül van legendary eaglebe vagy hol

na afk kajálok, aztán folytathatjuk
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 16 2014 05:07am
Quote (RRC @ 16 Jan 2014 12:02)
gondolom ani lehozza nektek egyedül is, mert ő annyira jó, h egyedül van legendary eaglebe vagy hol

na afk kajálok, aztán folytathatjuk


anit is oda vissza dobálja ez a szar, gondolom hasonló cipőben jár, most asszem megint sheriffben van
de amúgy nem kívánok veled erről a témáról tovább társalogni
Go Back To Magyar Topic List
Prev1128129130131132614Next
Add Reply New Topic New Poll