Quote (RRC @ 16 Jan 2014 11:59)
akkor a pró gémerek is azért vannak a legfelső skill groupba mert jó a teamjük
te se játsszál mobákkal
igen, gondolom a jobb játékosok nem játszanak random teamben
amikor aniékkal toltuk kb 7ből 6 játékot hoztunk
ha egyedül vagyok meg besorsol mellém ilyen fasszopó ruszkikat akik végigcykázzák a játékot
persze, ha valaki nagyon jó akkor lecarryzi az egész meccset, én sajnos annyira nem vagyok jó h szarráalázzak egymagam egy csapat sheriffcsillagot
This post was edited by fahrii on Jan 16 2014 05:02am