d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Official Hearthstone: Heroes Of Warcraft Topic
Prev11281291301311321363Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 19 2013 11:19am
Quote (xGurke @ 19 Dec 2013 17:53)
kaptam keyt

http://4.ii.gl/SzEe1.png


Sold vs 300 fg
t4t
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 19 2013 12:02pm
Quote (fahrii @ Dec 19 2013 05:19pm)
Sold vs 300 fg
t4t


t4t
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Dec 19 2013 12:22pm
artosis streamel, elég gusztustalan deckje van warriorral megint, cheese mint blizzconon.
basicly azt a sarkanyt hasznalja ami 15-re állitja az életet az ellenfélnek, chargot ad a sarkanynak(0 mana) és gorehowl-al pont 15öt sebez. nem is sokat tudsz ellene tenni
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 19 2013 12:28pm
Quote (qkatz @ 19 Dec 2013 20:22)
artosis streamel, elég gusztustalan deckje van warriorral megint, cheese mint blizzconon.
basicly azt a sarkanyt hasznalja ami 15-re állitja az életet az ellenfélnek, chargot ad a sarkanynak(0 mana) és gorehowl-al pont 15öt sebez. nem is sokat tudsz ellene tenni


hat az azert nem egy igazi OTK deck, mint az unleash volt

lehet lent x ezer tauntod, oozeolhatod a gorehowlt, mert azt elozo korben kell hasznalnia, armorod is lehet fent, mittomen

rush deckek ellen is eleg szar lehet sztem, meg ilyen mage/pala/hunter secretek is counterelhetik

sztem siman nem olyan undorito, mint UTH volt
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Dec 19 2013 12:35pm
Quote (bajcli @ 19 Dec 2013 19:28)
hat az azert nem egy igazi OTK deck, mint az unleash volt

lehet lent x ezer tauntod, oozeolhatod a gorehowlt, mert azt elozo korben kell hasznalnia, armorod is lehet fent, mittomen

rush deckek ellen is eleg szar lehet sztem, meg ilyen mage/pala/hunter secretek is counterelhetik

sztem siman nem olyan undorito, mint UTH volt


szerintem meg sokkal inkább. van brawl 2x a pakliban, és van pár ilyen 2 costos minionja amit ilyenkor rak le, a tauntölö legendary, etc. nézem mar 2 óraja, de nem ez okozott problémát eddig. counter igazabol a druid meg warrior lehet csak, egyedül ezeknek lehet "15 felett" az élete armor formájában, amit ugye a sárkány nem töröl, csak az életet. early game meg slam,shield slam, meg ilyesmikből áll.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 19 2013 12:45pm
Quote (qkatz @ 19 Dec 2013 20:35)
szerintem meg sokkal inkább. van brawl 2x a pakliban, és van pár ilyen 2 costos minionja amit ilyenkor rak le, a tauntölö legendary, etc. nézem mar 2 óraja, de nem ez okozott problémát eddig. counter igazabol a druid meg warrior lehet csak, egyedül ezeknek lehet "15 felett" az élete armor formájában, amit ugye a sárkány nem töröl, csak az életet. early game meg slam,shield slam, meg ilyesmikből áll.


ok

attol meg hulyeseg, hogy nem lehet ellene semmit csinalni, meg az UTH ellen is lehetett, ez ellen meg plane, mert nem 1 koros kill, kell +1 setupolni
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Dec 19 2013 12:50pm
Quote (bajcli @ 19 Dec 2013 19:45)
ok

attol meg hulyeseg, hogy nem lehet ellene semmit csinalni, meg az UTH ellen is lehetett, ez ellen meg plane, mert nem 1 koros kill, kell +1 setupolni


nem azt mondom hogy lehetetlen, de jelenlegi packlik még nem ehhez vannak hangolva. de mondta is hogy most streamelte ezt holnap-holnaputanra mar tele lesz ladder a deckel, rá 1 napra mar talán erre lesznek alakitva a paklik. de uze-t pl nem sokan futtatnak most.

lényegében annyit akarok mondani hogy elég cheese és irritáló pakli :D

itt a decklista ha valakit érdekel:
http://ihearthu.com/forums/topic/495-the-alexstraza-warrior-deck/

This post was edited by qkatz on Dec 19 2013 12:51pm
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 19 2013 12:54pm
Quote (qkatz @ 19 Dec 2013 20:50)
nem azt mondom hogy lehetetlen, de jelenlegi packlik még nem ehhez vannak hangolva. de mondta is hogy most streamelte ezt holnap-holnaputanra mar tele lesz ladder a deckel, rá 1 napra mar talán erre lesznek alakitva a paklik. de uze-t pl nem sokan futtatnak most.

lényegében annyit akarok mondani hogy elég cheese és irritáló pakli :D

itt a decklista ha valakit érdekel:
http://ihearthu.com/forums/topic/495-the-alexstraza-warrior-deck/


hat az, de mindig feltunik par ilyen

az azert tulzas, hogy holnap ennek a counterjevel lenne tele a metagame, mert hearthpwnon mar hetekkel ezelott volt ilyen alexstrazas warri deck

bar ki tudja, a sok mage-nek valahol hasznositania kell a nagy nehezen osszecraftolt alexstrazat a frost giant deck utan, lehet atnyergelnek inkabb warrira :D
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 19 2013 12:59pm
elkezdtem jáccani, tfw fogalmam sincs mit csinálok de egyelőre elvagyok még nem nézem meg a cookie cutter buildeket
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 19 2013 01:00pm
na most jol kiprobalom, mondjuk ilyen nat pagleem meg black knightom nincs, de oh well

remelem, jo mokas, charging worgenes, molten giantes deck annyira nem jott be
Go Back To Magyar Topic List
Prev11281291301311321363Next
Add Reply New Topic New Poll