d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev11281291301311325001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Feb 6 2012 03:55am
tfw olyat szarsz, hogy kijön az aranyered + csípi a tegnapi kaja, de mint ha harapdálnák
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Feb 6 2012 04:01am
Quote (TouchCow @ 6 Feb 2012 11:55)
tfw olyat szarsz, hogy kijön az aranyered + csípi a tegnapi kaja, de mint ha harapdálnák


that feel when megmelegítem a kajám, jövök subra olvasgatni kaja közben, és ez az első post amit meglátok
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Feb 6 2012 05:01am
Quote (hedgehogsword @ 6 Feb 2012 12:01)
that feel when megmelegítem a kajám, jövök subra olvasgatni kaja közben, és ez az első post amit meglátok


akkor már megérte postolni
:D
Member
Posts: 1,169
Joined: Nov 11 2011
Gold: 0.00
Feb 6 2012 06:15am
tfw jössz a busszal melletted 2 cigány beszélget, fasza volt
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Feb 6 2012 06:16am
Quote (TouchCow @ 6 Feb 2012 11:55)
tfw olyat szarsz, hogy kijön az aranyered + csípi a tegnapi kaja, de mint ha harapdálnák




Nem is merek már semmi csipőset enni. : (
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 6 2012 06:18am
Quote (ElCapitano @ 6 Feb 2012 14:16)
http://chan.catiewayne.com/c/src/13191368822.png

Nem is merek már semmi csipőset enni. : (


én azért nagy ritkán lázadok a rendszer ellen és keménynek hiszem magam. aztán másnap azért imádkozom, hogy ne vérezzek el.. :D
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Feb 6 2012 06:57am
Quote (ecneB @ 6 Feb 2012 14:18)
én azért nagy ritkán lázadok a rendszer ellen és keménynek hiszem magam. aztán másnap azért imádkozom, hogy ne vérezzek el.. :D


Imádom a pepperonit főleg pizzán. Másnap meg GOD WHY
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Feb 6 2012 07:05am
Quote (ElCapitano @ 6 Feb 2012 14:57)
Imádom a pepperonit főleg pizzán. Másnap meg GOD WHY


de még mennyire ismerem az érzést tesó
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 6 2012 07:11am
Quote (ElCapitano @ 6 Feb 2012 14:57)
Imádom a pepperonit főleg pizzán. Másnap meg GOD WHY


havernal ettem nyaron pepperoni+chili+jalapeno feltetes pizzat. 90ft volt egy feltet, ebbol azt logikaztam ki, hogy kb 1-2 szem lehet a pepe es hasonlo mennyisegu a tobbi fuszer. chipotle resz sp-bol 1:1-ben..
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Feb 6 2012 08:00am
Quote (ecneB @ 6 Feb 2012 15:11)
havernal ettem nyaron pepperoni+chili+jalapeno feltetes pizzat. 90ft volt egy feltet, ebbol azt logikaztam ki, hogy kb 1-2 szem lehet a pepe es hasonlo mennyisegu a tobbi fuszer. chipotle resz sp-bol 1:1-ben..


elképzeltem :DDDDDDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev11281291301311325001Next
Closed New Topic New Poll