☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev
1
128
129
130
131
132
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 728461
Replies: 50000
Track Topic
TouchCow
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold
:
145.00
#1291
Feb 6 2012 03:55am
tfw olyat szarsz, hogy kijön az aranyered + csípi a tegnapi kaja, de mint ha harapdálnák
hedgehogsword
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold
:
7,149.00
#1292
Feb 6 2012 04:01am
Quote (TouchCow @ 6 Feb 2012 11:55)
tfw olyat szarsz, hogy kijön az aranyered + csípi a tegnapi kaja, de mint ha harapdálnák
that feel when megmelegítem a kajám, jövök subra olvasgatni kaja közben, és ez az első post amit meglátok
TouchCow
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold
:
145.00
#1293
Feb 6 2012 05:01am
Quote (hedgehogsword @ 6 Feb 2012 12:01)
that feel when megmelegítem a kajám, jövök subra olvasgatni kaja közben, és ez az első post amit meglátok
akkor már megérte postolni
TellMeBaby
Member
Posts: 1,169
Joined: Nov 11 2011
Gold
:
0.00
#1294
Feb 6 2012 06:15am
tfw jössz a busszal melletted 2 cigány beszélget, fasza volt
ElCapitano
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold
:
0.18
#1295
Feb 6 2012 06:16am
Quote (TouchCow @ 6 Feb 2012 11:55)
tfw olyat szarsz, hogy kijön az aranyered + csípi a tegnapi kaja, de mint ha harapdálnák
Nem is merek már semmi csipőset enni. : (
ecneB
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold
:
279.00
#1296
Feb 6 2012 06:18am
Quote (ElCapitano @ 6 Feb 2012 14:16)
http://chan.catiewayne.com/c/src/13191368822.png
Nem is merek már semmi csipőset enni. : (
én azért nagy ritkán lázadok a rendszer ellen és keménynek hiszem magam. aztán másnap azért imádkozom, hogy ne vérezzek el..
ElCapitano
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold
:
0.18
#1297
Feb 6 2012 06:57am
Quote (ecneB @ 6 Feb 2012 14:18)
én azért nagy ritkán lázadok a rendszer ellen és keménynek hiszem magam. aztán másnap azért imádkozom, hogy ne vérezzek el..
Imádom a pepperonit főleg pizzán. Másnap meg GOD WHY
TouchCow
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold
:
145.00
#1298
Feb 6 2012 07:05am
Quote (ElCapitano @ 6 Feb 2012 14:57)
Imádom a pepperonit főleg pizzán. Másnap meg GOD WHY
de még mennyire ismerem az érzést tesó
ecneB
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold
:
279.00
#1299
Feb 6 2012 07:11am
Quote (ElCapitano @ 6 Feb 2012 14:57)
Imádom a pepperonit főleg pizzán. Másnap meg GOD WHY
havernal ettem nyaron pepperoni+chili+jalapeno feltetes pizzat. 90ft volt egy feltet, ebbol azt logikaztam ki, hogy kb 1-2 szem lehet a pepe es hasonlo mennyisegu a tobbi fuszer. chipotle resz sp-bol 1:1-ben..
TouchCow
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold
:
145.00
#1300
Feb 6 2012 08:00am
Quote (ecneB @ 6 Feb 2012 15:11)
havernal ettem nyaron pepperoni+chili+jalapeno feltetes pizzat. 90ft volt egy feltet, ebbol azt logikaztam ki, hogy kb 1-2 szem lehet a pepe es hasonlo mennyisegu a tobbi fuszer. chipotle resz sp-bol 1:1-ben..
elképzeltem :DDDDDDD
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
128
129
130
131
132
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact