d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev11281291301311324303Next
Add Reply New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Jun 5 2011 09:36am
Quote (Bazsa7 @ 5 Jun 2011 17:34)
okés köszi. És ha nem ezek közül kéne választani akkor szerintetek melyik a legjobb hős így kezdésnek?


szerintem Ashe vagy Ryze mindenképpen jó karik, Master Yi, Sivir, Annie, Nunu is talán

ezeket próbáld ki először

This post was edited by Klontar on Jun 5 2011 09:36am
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jun 5 2011 10:07am
ti is kaptatok 4win ip boostot?
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 5 2011 10:08am
Quote (H4xooR @ 5 Jun 2011 16:07)
ti is kaptatok 4win ip boostot?


Slowpoke.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jun 5 2011 10:19am
Quote (H4xooR @ Jun 5 2011 05:07pm)
ti is kaptatok 4win ip boostot?


1 win left és nem akar összejönni.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 5 2011 10:51am
filmet írok, és nem tudom megkockáztassak-e egy lolt közbe
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 5 2011 10:56am
ja, és kisebb tanácsra is lenne szükségem, mindjárt van 3150 em van, és rangeddel szeretek játszani, akkor érdemes hőst venni?
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 5 2011 11:57am
Quote (jarabekg @ Jun 5 2011 05:56pm)
ja, és kisebb tanácsra is lenne szükségem, mindjárt van 3150 em van, és rangeddel szeretek játszani, akkor érdemes hőst venni?


ashe/tristana
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jun 5 2011 12:07pm
fuckyeah

Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 5 2011 12:17pm
Quote (N4aBz @ 5 Jun 2011 18:07)
fuckyeah

http://i54.tinypic.com/2i8dvtf.jpg


Fossá tankoltam mindent. ^^
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 5 2011 12:22pm
Quote (N4aBz @ 5 Jun 2011 18:19)
1 win left és nem akar összejönni.


érdekes, nekem a múltkor nem adott ilyet, pedig egymás után 5öt nyertem

Quote (N4aBz @ 5 Jun 2011 20:07)
fuckyeah

http://i54.tinypic.com/2i8dvtf.jpg


ezt meg baromira élveztem


meg most látom, h van 6500 ip-m! :D még csak a nunut vettem, érdemes lenne mást is vagy fckdatshit?

This post was edited by zsansaccount on Jun 5 2011 12:24pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev11281291301311324303Next
Add Reply New Topic New Poll