Quote (bajcli @ Feb 2 2012 01:02pm)
senki nem mondta, hogy nem lett jó sorozat...
gyűrűk uránál meg valamivel nyilván jobban hasonlít a könyvre, mivel nem egy filmben dolgoztak fel egy kötetet, hanem egy tízrészes sorozatban...
Quote (Xrd @ Feb 1 2012 07:58am)
miután elolvastam az első könyvet, utána elkezdtem nézni a sorozatot, de hát a sorozat kb kalap szar a könyvhöz képest, azt én is abbahagytam
mondjuk ez tipikusan az a post, hogy vegre elolvasott egy konyvet, es ezert MUSZAJ lefikazni az arrol keszult filmet/sorozatot,
az mind1, hogy jobban nagyon nem lehetett megcsinalni