d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev11281291301311321141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Feb 1 2012 04:53pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 1 Feb 2012 23:03)


bazdmeg :D a vége a legjobb
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Feb 2 2012 12:35am
Quote (bajcli @ 1 Feb 2012 22:57)
DE AZÉRT SZÓRÓL-SZÓRA UGYANAZ :DDDDDDDDDD
nagy lófaszt ugyanaz, könyv hatvanmilliószor részletesebb meg logikusabban fel van építve

inb4 menjek akkor a könyvet olvasni, meg fölösleges összehasonlítani
akármelyik két másik dolgot is fölösleges összehasonlítani, egyiktől se lesz olcsóbb az ajró, a könyveket meg már elolvastam


fosok már rá, akkor legyen nektek igazatok tök mind1. Ha úgy jobban tetszik a Gyűrűk Urában kevesebb a hasonlóság, itt jobban át vannak rakva a cselekmények és a párbeszédek, de ha ez se igaz akkor nyasgem mindenkinek :)
Mindezektől függetlenül egyik legjobb sorozat amit valaha láttam.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Feb 2 2012 05:29am
Quote (kusziyoker @ Feb 2 2012 07:35am)
fosok már rá, akkor legyen nektek igazatok tök mind1. Ha úgy jobban tetszik a Gyűrűk Urában kevesebb a hasonlóság, itt jobban át vannak rakva a cselekmények és a párbeszédek, de ha ez se igaz akkor nyasgem mindenkinek :)
Mindezektől függetlenül egyik legjobb sorozat amit valaha láttam.


en eloszor a sorozatot lattam es eleg idegesito volt, utana mikor a konyvet olvastam, hogy tényleg kb szorol-szora ugyanaz...

szal vouch kukkonal, az igen jo kis sorozat lett
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Feb 2 2012 06:02am
Quote (Fej @ 2 Feb 2012 13:29)
en eloszor a sorozatot lattam es eleg idegesito volt, utana mikor a konyvet olvastam, hogy tényleg kb szorol-szora ugyanaz...

szal vouch kukkonal, az igen jo kis sorozat lett


senki nem mondta, hogy nem lett jó sorozat...

gyűrűk uránál meg valamivel nyilván jobban hasonlít a könyvre, mivel nem egy filmben dolgoztak fel egy kötetet, hanem egy tízrészes sorozatban...
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Feb 2 2012 06:07am
Quote (bajcli @ Feb 2 2012 01:02pm)
senki nem mondta, hogy nem lett jó sorozat...

gyűrűk uránál meg valamivel nyilván jobban hasonlít a könyvre, mivel nem egy filmben dolgoztak fel egy kötetet, hanem egy tízrészes sorozatban...


Quote (Xrd @ Feb 1 2012 07:58am)
miután elolvastam az első könyvet, utána elkezdtem nézni a sorozatot, de hát a sorozat kb kalap szar a könyvhöz képest, azt én is abbahagytam


mondjuk ez tipikusan az a post, hogy vegre elolvasott egy konyvet, es ezert MUSZAJ lefikazni az arrol keszult filmet/sorozatot,
az mind1, hogy jobban nagyon nem lehetett megcsinalni
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Feb 2 2012 06:09am
Quote (Fej @ 2 Feb 2012 14:07)
mondjuk ez tipikusan az a post, hogy vegre elolvasott egy konyvet, es ezert MUSZAJ lefikazni az arrol keszult filmet/sorozatot,
az mind1, hogy jobban nagyon nem lehetett megcsinalni


nem hát, szerintem az egész song of ice and fire annyira irreálisan hosszú meg részletes, hogy totál esélytelen az ilyet PONTOSAN megfilmesíteni
dehát sztem nem is várja el senki a könyvekből készült filmekről, hogy betűre pontosan tökugyanaz legyen, én pl a hangulatra gerjedek mindig, meg iylen epik jelenetekre, azok legyenek meg, meg kb a sztori, aztán boldog is vagyok vele.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Feb 2 2012 06:12am
Quote (bajcli @ Feb 2 2012 01:09pm)
nem hát, szerintem az egész song of ice and fire annyira irreálisan hosszú meg részletes, hogy totál esélytelen az ilyet PONTOSAN megfilmesíteni
dehát sztem nem is várja el senki a könyvekből készült filmekről, hogy betűre pontosan tökugyanaz legyen, én pl a hangulatra gerjedek mindig, meg iylen epik jelenetekre, azok legyenek meg, meg kb a sztori, aztán boldog is vagyok vele.


és áprilisban jön a folytatás, legyen már április.............. :cry:
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Feb 2 2012 06:14am
Quote (Fej @ 2 Feb 2012 14:12)
és áprilisban jön a folytatás, legyen már április.............. :cry:


főleg mivel már kb pont elfelejtettem, mi van a második könyvben, pont jókor fog jönni.
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Feb 2 2012 09:50am
Quote (bajcli @ 2 Feb 2012 13:14)
főleg mivel már kb pont elfelejtettem, mi van a második könyvben, pont jókor fog jönni.


öldöklés, gyűlölködés, dugás (+csöcsök), sírás , öröm (de nem sok), győzelem, vereség, wat da fuq-ok, meg fuck yeah-k. kb ennyi meg se nézd :D

This post was edited by kusziyoker on Feb 2 2012 09:50am
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Feb 2 2012 10:29am
Quote (bajcli @ 2 Feb 2012 14:09)
nem hát, szerintem az egész song of ice and fire annyira irreálisan hosszú meg részletes, hogy totál esélytelen az ilyet PONTOSAN megfilmesíteni
dehát sztem nem is várja el senki a könyvekből készült filmekről, hogy betűre pontosan tökugyanaz legyen, én pl a hangulatra gerjedek mindig, meg iylen epik jelenetekre, azok legyenek meg, meg kb a sztori, aztán boldog is vagyok vele.


jah, gyűrűk urával is ez volt a helyzet :> de ígyis istenkirály film lett mind3
Go Back To Magyar Topic List
Prev11281291301311321141Next
Add Reply New Topic New Poll