d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablos Rövid Kérdések
Prev1128129130131132257Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
Aug 29 2010 08:33am
Quote (Janou @ 25 Aug 2010 09:25)
de mi lenne, ha nem ilyen választ kapnék, ha fél évben kérdezek egyszer?


nem linkelek diablos oldalakat, mert egyszer egy leirast linkeltem csak es kiderult hogy van hax az oldalon. 10%
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Aug 30 2010 11:50am
Valaki fel tudna húzni Classic Ladderen Hell-ig? ( sc ) :rolleyes:
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Sep 1 2010 07:30am
tudom,hogy legalább 40 ilyen topic volt már,de hogy is lehet megnézni melyik CD key fut éppen?
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Sep 2 2010 05:07am
Üdv mindenki szeretnék feltenni egy talán buta kérdést. :)

Láttam valami olyat anno, hogy vannak ilyen porok vagy mik, amivel le lehet nullázni, a state, és skill pontokat lod-ban. Ilyen tényleg van vagy csak én néztem be valamit? :)
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Sep 2 2010 05:14am
Quote (Fezmin @ 2 Sep 2010 13:07)
Üdv mindenki szeretnék feltenni egy talán buta kérdést. :)

Láttam valami olyat anno, hogy vannak ilyen porok vagy mik, amivel le lehet nullázni, a state, és skill pontokat lod-ban. Ilyen tényleg van vagy csak én néztem be valamit? :)


tényleg van
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 2 2010 05:15am
Quote (Fezmin @ Sep 2 2010 11:07am)
Üdv mindenki szeretnék feltenni egy talán buta kérdést. :)

Láttam valami olyat anno, hogy vannak ilyen porok vagy mik, amivel le lehet nullázni, a state, és skill pontokat lod-ban. Ilyen tényleg van vagy csak én néztem be valamit? :)


igen, vannak, token a neve. :)
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Sep 2 2010 05:15am
Quote (Ad4mz @ 2 Sep 2010 13:14)
tényleg van

Quote (Smat @ 2 Sep 2010 13:15)
igen, vannak, token a neve. :)


És azt lehet venni is, mármint trade ablakban cserélni? És, ha igen kb mi az ára?

This post was edited by Fezmin on Sep 2 2010 05:17am
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 2 2010 05:17am
Quote (Fezmin @ Sep 2 2010 11:15am)
És azt lehet venni is, mármint trade ablakban cserélni?


Persze.
itt jspn meg 1fg.


/e

tt for smat.

This post was edited by Smat on Sep 2 2010 05:18am
Member
Posts: 10,655
Joined: Jan 18 2007
Gold: 6,205.82
Trader: Trusted
Sep 2 2010 05:18am
Quote (Fezmin @ 2 Sep 2010 13:15)
És azt lehet venni is, mármint trade ablakban cserélni? És, ha igen kb mi az ára?


Lehet, 1 fg darabja kb.
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Sep 2 2010 05:20am
Quote (Smat @ 2 Sep 2010 13:17)
Persze.
itt jspn meg 1fg.


Quote (Sajage @ 2 Sep 2010 13:18)
Lehet, 1 fg darabja kb.


Thx, Srácok! ^_^ Valakinek nincs 1? :P

This post was edited by Fezmin on Sep 2 2010 05:20am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1128129130131132257Next
Closed New Topic New Poll