d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev11281291301311321650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 16 2009 07:38am
Quote (pocahontas @ Sun, Aug 16 2009, 03:36pm)
nézd meg a silent hillt, sztem nagyon jó a hangulata és nem ilyen értelmetlen gagyiság, tökre a játék alapján csinálták meg sztem nagyon jó


én azon végig untam a fejem/röhögtem
egyedül a kiscsaj megégetése volt a durva
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Aug 16 2009 07:39am
Quote (pocahontas @ Sun, Aug 16 2009, 02:36pm)
nézd meg a silent hillt, sztem nagyon jó a hangulata és nem ilyen értelmetlen gagyiság, tökre a játék alapján csinálták meg sztem nagyon jó


az nekem nem tetszett
szar volt a story imo

igen, az amcsi változatot néztem
de tenyleg nem vagom mitol paraztam be
öregszem :wacko:
Member
Posts: 2,743
Joined: Feb 16 2009
Gold: 13.37
Aug 16 2009 07:41am
Quote (Megas_heroes @ Sun, 16 Aug 2009, 15:39)
az nekem nem tetszett
szar volt a story imo

igen, az amcsi változatot néztem
de tenyleg nem vagom mitol paraztam be
öregszem :wacko:


nézd meg a japánt, annak akkor neki se mersz majd állni
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Aug 20 2009 11:17am
Final Cut
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 22 2009 03:39am
Tegnap megnéztem a hábéón az Utolsó skót királyt
Ugandáról, jónak látszó diktátorról, politikáról, orvosról szól
ien dokumentum film szaga vana dolognak, megtörtént események alapján készült, elég...megrázó film volt, bár nem lac2 által postolt vidoe szinten

más:
Megnéztük bőnmmel a nászajánlat című filmet, Sandra Bullockal, most megy a mozikban, nekem nagyon tetszett, dehát ez abszolut stilus kérdése :)
hf

This post was edited by Vismajor on Aug 22 2009 03:47am
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Aug 22 2009 12:45pm
amikor a farok csóválja --> mass gz movie
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Aug 22 2009 12:47pm
megnéztem a Transformers 2 : Revenge of the Fallen-t és hát asszem,nem tudok más hozzáfűzni,minthogy űbergigafaszavolt. Kevés olyan film van,ami ennyire leköt. Csak ajánlani tudom :)
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Aug 22 2009 01:10pm
Quote (beni @ Sat, 22 Aug 2009, 20:05)


wow
ha nem tudom hogy ez egy film akkor a trailer alapján gamenek néztem volna
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 22 2009 01:10pm
Quote (dunaicapa @ Sat, Aug 22 2009, 08:10pm)
wow
ha nem tudom hogy ez egy film akkor a trailer alapján gamenek néztem volna


egy kicsit túl rajzfilmes nekem is
Go Back To Magyar Topic List
Prev11281291301311321650Next
Add Reply New Topic New Poll