Tegnap megnéztem a hábéón az Utolsó skót királyt
Ugandáról, jónak látszó diktátorról, politikáról, orvosról szól
ien dokumentum film szaga vana dolognak, megtörtént események alapján készült, elég...megrázó film volt, bár nem lac2 által postolt vidoe szinten
más:
Megnéztük bőnmmel a nászajánlat című filmet, Sandra Bullockal, most megy a mozikban, nekem nagyon tetszett, dehát ez abszolut stilus kérdése

hf
This post was edited by Vismajor on Aug 22 2009 03:47am