Quote (CyberPunk666 @ Wed, Jul 9 2008, 01:43pm)
nekem eddig tetszik a d3, nem tudom mi bajotok vele, a blizzard meg szart nem csinalt, es ha mar ennyire odaig vagytok a d2ert megsugom h a d1 jobb mint a 2, mert 100* jobb a hangulata, de meg igy is kurvajo jatek a 2, a 3 is az lesz es diablo tuti visszater, es imo azmodan meg belial lesznek a kisgonoszok... meg tuti lesz ilyen hudeuberanyamkinjasokfobossakarmi is majd jo sok patch utan...
felőlem lehet 1 db szar is,csak jöjjön már ki