d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev11281291301311324114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 7 2008 05:39pm


This post was edited by Floodban on Jul 7 2008 05:39pm
Member
Posts: 2,285
Joined: Sep 9 2005
Gold: 2,053.06
Jul 8 2008 03:59am
Quote (sondor @ Mon, 7 Jul 2008, 01:10)
VAJON OTT IS LESZ BR ?? VAGY TALAN OLYAN GAME LESZ AMIHEZ KELL AGY :///////////////////////////////////


mad.gif sondor!
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Jul 8 2008 11:27am
végignéztem az artworkoket és ezt találtam
elgondolkodtató smile.gif
http://www.blizzard.com/diablo3/media/artwork.xml
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 8 2008 11:35am
Quote (Szerintem @ Tue, Jul 8 2008, 06:27pm)
végignéztem az artworkoket és ezt találtam
elgondolkodtató smile.gif
http://www.blizzard.com/diablo3/media/artwork.xml
http://www.blizzard.com/diablo3/_images/artwork/ss3-hires.jpg


Lesznek itt jó helyszínek heart.gif
Member
Posts: 11,030
Joined: Jan 20 2007
Gold: 10.49
Jul 8 2008 01:15pm
Quote (Szerintem @ Tue, 8 Jul 2008, 18:27)
végignéztem az artworkoket és ezt találtam
elgondolkodtató smile.gif
http://www.blizzard.com/diablo3/media/artwork.xml
http://www.blizzard.com/diablo3/_images/artwork/ss3-hires.jpg


mar mutattam nekik
imo itt lehet majd gemekert kutakodni
(hat igen tudom ehhez is nagy esz kellett)
megyek aludni holnap rl!!!!!!
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jul 8 2008 01:34pm
Quote (Fuxy0415 @ Tue, Jul 8 2008, 08:15pm)
mar mutattam nekik
imo itt lehet majd gemekert kutakodni
(hat igen tudom ehhez is nagy esz kellett)
megyek aludni holnap rl!!!!!!


nyiss rola topicot pls
Member
Posts: 4,065
Joined: Oct 4 2007
Gold: 4.19
Warn: 10%
Jul 8 2008 01:51pm
egyedül nekem tetszik csak h az NPC-k is bekapcsolodnak az öldöklésbe a mi oldalunkon?
Member
Posts: 13,658
Joined: Sep 17 2005
Gold: 892.67
Jul 8 2008 01:53pm
Quote (lowxair @ Tue, 8 Jul 2008, 21:51)
egyedül nekem tetszik csak h az NPC-k is bekapcsolodnak az öldöklésbe a mi oldalunkon?


eddig is volt merc...
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 9 2008 06:43am
nekem eddig tetszik a d3, nem tudom mi bajotok vele, a blizzard meg szart nem csinalt, es ha mar ennyire odaig vagytok a d2ert megsugom h a d1 jobb mint a 2, mert 100* jobb a hangulata, de meg igy is kurvajo jatek a 2, a 3 is az lesz es diablo tuti visszater, es imo azmodan meg belial lesznek a kisgonoszok... meg tuti lesz ilyen hudeuberanyamkinjasokfobossakarmi is majd jo sok patch utan...
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 9 2008 07:17am
Quote (CyberPunk666 @ Wed, Jul 9 2008, 01:43pm)
nekem eddig tetszik a d3, nem tudom mi bajotok vele, a blizzard meg szart nem csinalt, es ha mar ennyire odaig vagytok a d2ert megsugom h a d1 jobb mint a 2, mert 100* jobb a hangulata, de meg igy is kurvajo jatek a 2, a 3 is az lesz es diablo tuti visszater, es imo azmodan meg belial lesznek a kisgonoszok... meg tuti lesz ilyen hudeuberanyamkinjasokfobossakarmi is majd jo sok patch utan...



felőlem lehet 1 db szar is,csak jöjjön már ki drool.gif
Go Back To Magyar Topic List
Prev11281291301311324114Next
Closed New Topic New Poll