Quote (kabraxis6 @ Mon, Apr 21 2008, 07:19pm)
Na, Endre, ez nagyon fasza lett

Majd megirhatnad h csinaltad, mert ilyenben nem vagyok jaratos. Tutorialt hasznaltal?
Amugy 3 uj sig van atm, ebbol 2 gift :
http://i31.tinypic.com/1rvitg.jpg
http://i25.tinypic.com/16ko1g2.jpg
http://i25.tinypic.com/14xp1s6.jpg
nem használtam tutorialt^^
teljesen alapdolgokat használtam:
-blur tool
-gaussian blur
-dodge/burn
-clobne tool
-soft brusk itt ott
-szemeken curves+brush variációk
-ugyanezt kézzel, ajkakkal