d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp Technikai Segítség > d2jsp-vel Kapcsolatos Kérdéseket Ide
Prev1128129130131132232Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jul 27 2009 10:16am
Quote (inURFace @ Mon, 27 Jul 2009, 18:03)
dobizor és extazy hibája minden
ja és a bűnös az canada.


Leszarom, hogy ki hibaja. Ha a gyerek csinal hulyeseget, szvsz akkor az a szulo hibaja. Amit ezen az oldalon muvelnek, az egyszeruen nonszensz...
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Jul 27 2009 10:32am
Quote (ecneB @ Mon, 27 Jul 2009, 17:16)
Leszarom, hogy ki hibaja. Ha a gyerek csinal hulyeseget, szvsz akkor az a szulo hibaja. Amit ezen az oldalon muvelnek, az egyszeruen nonszensz...


welcome to the hunsub

nyittasd újra lajoval

ha mást nem, leírja, hogy mi a baja a topikkal
Banned
Posts: 4,810
Joined: Aug 28 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jul 27 2009 12:31pm
allowed jsp szabályokat discussolni (topicban)?
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jul 27 2009 12:37pm
Quote (burgonya @ Mon, 27 Jul 2009, 20:31)
allowed jsp szabályokat discussolni (topicban)?


Nem hinném, hogy karóba húzna bárki, ha a szabáJokról beszélgetünk. :)
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jul 27 2009 01:25pm
Quote (ecneB @ Mon, 27 Jul 2009, 17:19)
Magyarazatot szeretnek attol a kedves moderatortol, aki bezarta a kepes topikomat a sok oda nem illo hozzaszolas miatt. En nyitom a topikot, lecsengetek nehany fg-t a sitenak, lefektetem a szabalyokat a topikban. Szep es jo minden, nehany forumtarssal rendeltetesszeruen hasznaljuk a forumot es ezek utan meg minket buntetnek, mert lusta a kedves moderator. Nem a topikot kene bezarni, hanem az oda nem illo hsz-ket torolni (igen, ez lenne a dolga egy modnak, ja hogy sok melo?!). Egy szoval, fel vagyok haborodva ezen a mentalitason..
Warn-t osztani gondolom mar nem volt ido, meg minek is, nem? Szivjon az, aki normalisan probal forumozni. Azt mar megszoktam, hogy ha elkuld egy kedves user a jo edes anyamba, azt szo nelkul hagyjak, de ezt meg nem sikerult bevennie a gyomromnak..

http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=33383079&f=129


Btw, tovabbra is erdekelne az erintett fel velemenye.
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jul 27 2009 01:38pm
Quote (ecneB @ Mon, 27 Jul 2009, 21:25)
Btw, tovabbra is erdekelne az erintett fel velemenye.


úgyse fognak
én amikor kurvaanyázásért kaptam warnt
összegyűjtöttem egy csomag kanyázást és elpmeletem lajónak de le se szarta a fejem

korrupt modok :zzz:

ja meg editnek is, de ő se méltatott válaszra

This post was edited by Ad4mz on Jul 27 2009 01:38pm
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 27 2009 05:36pm
Quote (Ad4mz @ Mon, Jul 27 2009, 08:38pm)
úgyse fognak
én amikor kurvaanyázásért kaptam warnt
összegyűjtöttem egy csomag kanyázást és elpmeletem lajónak de le se szarta a fejem

korrupt modok :zzz:

ja meg editnek is, de ő se méltatott válaszra


én 3 alkalommal kaptam hülyeségért warnt :cry:
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Jul 27 2009 06:42pm
Quote (Vharimatras @ Tue, 28 Jul 2009, 01:36)
én 3 alkalommal kaptam hülyeségért warnt :cry:


szintén zenész.
energiapazarlás egy ilyen kaliberü fórumon harcolni az igazadért. sosem lehet és sosem lesz.
Banned
Posts: 4,810
Joined: Aug 28 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jul 29 2009 12:09pm
Quote (burgonya @ Mon, 27 Jul 2009, 20:31)
allowed jsp szabályokat discussolni (topicban)?


bump, :)))))))))))

This post was edited by burgonya on Jul 29 2009 12:11pm
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jul 29 2009 12:14pm
Quote (burgonya @ Wed, 29 Jul 2009, 20:09)
bump, :)))))))))))


igen
Go Back To Magyar Topic List
Prev1128129130131132232Next
Closed New Topic New Poll