d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1128812891290129112922724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 11 2012 04:17am
Quote (SummertimeClothes @ 11 Jul 2012 12:16)
44 perces tvt/10


el se tudom képzelni, hogy bronzban mi zajlódhat le egy 40 perces meccs közben : DD
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 11 2012 04:20am
Quote (Cpt_Ghost @ 11 Jul 2012 12:17)
el se tudom képzelni, hogy bronzban mi zajlódhat le egy 40 perces meccs közben : DD


feltolthetem ha akarsz rohogni :~)
minden bazisa korul rakott 10 sieged tankot meg turretet, meg cloaket bansheekkel probalt buzulni leginkabb
aztan csinaltam bct es ggwp (sose hasznaltam meg, meg kellett nezzem hogy mi kell hozza egyaltalan 8D)
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 11 2012 04:21am
Quote (SummertimeClothes @ 11 Jul 2012 12:20)
feltolthetem ha akarsz rohogni :~)
minden bazisa korul rakott 10 sieged tankot meg turretet, meg cloaket bansheekkel probalt buzulni leginkabb
aztan csinaltam bct es ggwp (sose hasznaltam meg, meg kellett nezzem hogy mi kell hozza egyaltalan 8D)


: DDD
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 11 2012 04:24am
Quote (Cpt_Ghost @ 11 Jul 2012 12:21)
: DDD


utalom az ilyen hosszu meccseket btw
tiszta kezelhetetlenne valik az egesz 6 bazissal meg 30 unittermelo epulettel
mar hely sincs nekik :SSSS
gondolkodtam, hogy ggzek 20 perc korul, mert tok elottem volt akkor, de aztan rajottem, hogy minden bizonnyal legalabb olyan szar, mint en, es tenyleg
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 11 2012 04:24am
Quote (SummertimeClothes @ Jul 11 2012 11:20am)
feltolthetem ha akarsz rohogni :~)
minden bazisa korul rakott 10 sieged tankot meg turretet, meg cloaket bansheekkel probalt buzulni leginkabb
aztan csinaltam bct es ggwp (sose hasznaltam meg, meg kellett nezzem hogy mi kell hozza egyaltalan 8D)


az ilyen hosszu gamek mindig jók, főleg ha te nyersz a vegen

nekem a legemlekezetesebb meccsem zvt volt, kicsivel több mint egy oras, miután megnyertem felálltam és mentem vagy 3 kort a szobámban h feltudjam dolgozni :D

This post was edited by Fej on Jul 11 2012 04:45am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 11 2012 05:29am
Quote (Fej @ 11 Jul 2012 12:24)
az ilyen hosszu gamek mindig jók, főleg ha te nyersz a vegen

nekem a legemlekezetesebb meccsem zvt volt, kicsivel több mint egy oras, miután megnyertem felálltam és mentem vagy 3 kort a szobámban h feltudjam dolgozni :D


tenyleg te most milyen ligas vagy ?
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 11 2012 05:30am
Quote (josheide @ Jul 11 2012 12:29pm)
tenyleg te most milyen ligas vagy ?


dia, hétvégén felküzdöm magam top 3-ba (remélem!)
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 11 2012 05:36am
Quote (Fej @ 11 Jul 2012 13:30)
dia, hétvégén felküzdöm magam top 3-ba (remélem!)


grat :P

lehet nekem is jatszanom kene de nezni jobb ezt a jatekot :D
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 11 2012 05:37am
Quote (josheide @ Jul 11 2012 12:36pm)
grat :P

lehet nekem is jatszanom kene de nezni jobb ezt a jatekot :D


http://www.teamliquid.net/video/streams/IGNProLeague

elég jó nevek vannak most
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jul 11 2012 05:38am
Quote (kusziyoker @ 11 Jul 2012 01:25)
gyenge vagy


out
Go Back To Magyar Topic List
Prev1128812891290129112922724Next
Add Reply New Topic New Poll