Quote (Cpt_Ghost @ 11 Jul 2012 12:21)
: DDD
utalom az ilyen hosszu meccseket btw
tiszta kezelhetetlenne valik az egesz 6 bazissal meg 30 unittermelo epulettel
mar hely sincs nekik :SSSS
gondolkodtam, hogy ggzek 20 perc korul, mert tok elottem volt akkor, de aztan rajottem, hogy minden bizonnyal legalabb olyan szar, mint en, es tenyleg