Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Apr 12 2016 08:01pm)
újra és újra bebizonyítod, hogy így van :')
látod, semmi nem változott
nem bizony ricike, akinek nincsenek barátai, aki képtelen ismerkedni és elmenni egyedül bárhova, aki a fiúkat szereti és le akarja őket szopni, aki itt tölti az életét és az éppen kiszemelt "szerelmének" nevét postolgatja
mesh
miért nem segitesz mesh
miért nem vagy a barátom
dejv
dejvet akarom
tacsi
leakarlak szopni tacsi
patrik XD
ákosmákos)
ÁKOSH XD
kihagytam valakit te skizofrén elmebeteg kis köcsög?
