d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Official Hearthstone: Heroes Of Warcraft Topic
Prev1128712881289129012911363Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 24 2016 06:53am
Rank 10 kid
/e
Wild

This post was edited by Smat on Oct 24 2016 06:53am
Member
Posts: 1,341
Joined: Feb 7 2009
Gold: 480.00
Oct 24 2016 07:33am
Felkúrt a sok aggro rák, elkezdtem c'thun warrizni, erre zsinórban 3 (!!) nzoth anyfin pala, ami kb legrosszabb matchup, előtte rank15-től rank7ig 1et se láttam, meg úgy sose. (nem mondom hogy a blizz direkt rossz matchupokat ad, de a blizz direkt rossz matchupokat ad)
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Oct 24 2016 08:06am
gyereknek entomboltam a sylvanasat aztán rögtön felhuztam, elloptam az emperorját, shifting shade anubot + justicart adott etc etc :D rég stompoltam ennyire pappal



This post was edited by cowding on Oct 24 2016 08:06am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 26 2016 03:45am
6kor kezdődik a csempionsip Kreygasm
hajrá Naiman :3 gieb me 6 packs
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 26 2016 04:06am
Quote (Senee @ Oct 26 2016 10:45am)
6kor kezdődik a csempionsip Kreygasm
hajrá Naiman :3 gieb me 6 packs


Kell nezni is tviccsen vagy eleg ha kivalasztottam a bajnokom?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 26 2016 04:08am
Quote (Karan2_Returned @ Oct 26 2016 11:06am)
Kell nezni is tviccsen vagy eleg ha kivalasztottam a bajnokom?


hát ha KELL nézni akkor szerintem a virtual tickethez lesz inkább kötve, szóval a blizzard oldalán kéne akkor nézni
de remélem nincs ilyen feltétel mert ebben az évben nem vettem xD


jó, nincs kötve sztem

Where to Watch
You can catch all of the exciting action on the official Hearthstone Twitch channel! The Opening Week and BlizzCon schedules can be found below.

a battle net nincs hozzárendelve a twitchez sztem szoval nem nezhetik h most nezed e


ja de, hozzá van rendelve :xD
de nem hiszem nézik há nehogymá nézzék

This post was edited by Senee on Oct 26 2016 04:21am
Member
Posts: 1,341
Joined: Feb 7 2009
Gold: 480.00
Oct 26 2016 05:46am
Csak a holland fiúka ne fürödjön be :(

Btw lehet-e már tudni hogy ma jön-e heroic brawl?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 26 2016 05:53am
Quote (Santis @ Oct 26 2016 12:46pm)
Csak a holland fiúka ne fürödjön be :(

Btw lehet-e már tudni hogy ma jön-e heroic brawl?


5 packot nyerhettek vele
döntőben meg kikap naimantól
Member
Posts: 1,341
Joined: Feb 7 2009
Gold: 480.00
Oct 26 2016 06:26am
Quote (Senee @ 26 Oct 2016 13:53)
5 packot nyerhettek vele
döntőben meg kikap naimantól


10-packot lehet összesen nyerni, nem jól tudom?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 26 2016 06:27am
Quote (Santis @ Oct 26 2016 01:26pm)
10-packot lehet összesen nyerni, nem jól tudom?


szentem 6ot


"you can earn up to 6 total packs (including your participation pack)"

csak 5öt :xd

This post was edited by Senee on Oct 26 2016 06:31am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1128712881289129012911363Next
Add Reply New Topic New Poll