Quote (cowding @ 12 Apr 2016 20:09)
De ha ennyiből sem bírod felfogni, hogy szálljál le az oldalamról, akkor megbeszélhetjük személyesen is; egy algos vigyort csinálhatok az arcodra. Jó lenne ezt elkerülni, mert nem kenyerem az erőszak, de baszd meg ne hidd, hogy büntetlenül szórakozhatsz velem, és nem kapsz egy pofont, ha betelt a pohár. Megmondtam már, felnőtt ember vagy, magad felelsz a tetteidért, amit mondasz annak súlya van. Már nem bújunk apuci mögé.
amugy meg en viszonlag ritkán járok le mucsaröcsögére
25-i héten gyere fel, akkor lesznek foiskolai napok, lesz kocsmatura etc, valamit baszatunk
(gonosz szavak)
nekem ki kellett keresnem a recent postjaidbol ezt a szart és mire megtalálom bemásolod
most még van két beadandóm meg egy róma zh-m, 27.-re végzek mindennel, utána valamikor adom, akkor lesz egy kis nyugtom vizsgaidőszak előtt