d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1128612871288128912902724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 10 2012 04:30am
Quote (Cpt_Ghost @ 10 Jul 2012 12:27)
: DDDDD
gyere rám tesó
utánna meg rád durrannék!


majd ha engem mekbaszol akkor tárgyalhatunk!


alrdy happnd @ komárom

egyébként annyira tipikus
tvp volt, és a végén _nyilván_ elkezdett a balance miatt sírni
de azért visszanéztem a replayt, és a 21. percben 36 workere volt, úgy, hogy összesen 10-et öltem meg :)))
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 10 2012 04:32am
Quote (tevetava @ 10 Jul 2012 12:30)
alrdy happnd @ komárom

egyébként annyira tipikus
tvp volt, és a végén _nyilván_ elkezdett a balance miatt sírni
de azért visszanéztem a replayt, és a 21. percben 36 workere volt, úgy, hogy összesen 10-et öltem meg :)))


?_?
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 10 2012 04:33am
Quote (Cpt_Ghost @ 10 Jul 2012 12:32)
?_?


este volt egy kis funey biznuss
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 10 2012 04:34am
Quote (tevetava @ 10 Jul 2012 12:33)
este volt egy kis funey biznuss


ja, sarge nem hagyott téged aludni
: dd
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 10 2012 04:34am
Quote (Cpt_Ghost @ 10 Jul 2012 12:34)
ja, sarge nem hagyott téged aludni
: dd


kurva anyját!!
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 10 2012 04:36am
Quote (tevetava @ 10 Jul 2012 12:34)
kurva anyját!!


madkidbadson?
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 10 2012 04:43am
jó is az, amikor a protoss nexus firstöl
lebaszok még 3 raxot, és massmarine gg
és igen, mostantól minden winemet be fogom írni
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 10 2012 09:54am
solo terran 50!_!
de meg mindig nem akar silver ellenfeleket adni, fug
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 10 2012 10:07am
tfw így 20 percnél realizálom, hogy kurvára nem csináltam semmit egész játék alatt van 4k mineralom és így, bazmeg, ezt nem fogom megnyerni (televolt baszva minden highground tankokkal (protoss kingdom) és nem igazán akart megtámadni az első próbálkozás után, lebasztam 1241241 macro orbitalt meg még 16 raxot, mass ghost ggwp
nem értem miért carrierre techelt colossus helyett (5 sg) :unsure:
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 10 2012 10:19am
csak kerdezem h azok akik terrant valasztottak main racenek, ugye tudjak h ezert a pokolra fognak kerülni
Go Back To Magyar Topic List
Prev1128612871288128912902724Next
Add Reply New Topic New Poll