d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1128512861287128812894765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Apr 12 2016 12:01pm
Quote (Karan2_Returned @ 12 Apr 2016 20:00)
hany baratod van?


jarát kérdezd
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Apr 12 2016 12:04pm
Quote (Cpt_Ghost @ Apr 12 2016 08:01pm)
jarát kérdezd

röhögök
ha esetleg jarabek nem elérhető az értékeld az életed topikban megtalálod)
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Apr 12 2016 12:04pm
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Apr 12 2016 06:45pm)
bizony sajnos
még mindig 10 évvel ezelőtt történt dolgokon vergődsz


lehetséges :s
ha valami infot kell tudni rólam elég jarabek kérdezni, a menedzser úr úgyis jobban ismer engem mint én magamat


az egész sub tisztában van vele hogy milyen vagy hiszen kérés nékül írtad le a nyomorult életed minden pillanatát, köztük az elfolytott buzeráns vágyaidat is napi 10 topicban osztottad meg mikor fórumtársaidat akartad leszopni :DD
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Apr 12 2016 12:04pm
Quote (-joey- @ Apr 12 2016 07:55pm)
Bontom a sört.


egy szokásos alsóközéposztálybeli nap


Quote (Cpt_Ghost @ Apr 12 2016 07:55pm)
ez egy jó ötlet, bontok egyet én is


# falu #



:ph34r: flameljetek :ph34r:
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Apr 12 2016 12:05pm
Quote (XxPiTyUkAxX @ Apr 12 2016 08:04pm)
az egész sub tisztában van vele hogy milyen vagy hiszen kérés nékül írtad le a nyomorult életed minden pillanatát, köztük az elfolytott buzeráns vágyaidat is napi 10 topicban osztottad meg mikor fórumtársaidat akartad leszopni :DD


még mindig akarom természetesen
remélem ez neked további agyvérzéseket okoz
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Apr 12 2016 12:07pm
Quote (cowding @ 12 Apr 2016 20:04)
egy szokásos alsóközéposztálybeli nap




# falu #



:ph34r: flameljetek :ph34r:

te kis buzi
nem láttalak már ezerötszáz éve :(
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Apr 12 2016 12:07pm
Quote (Cpt_Ghost @ Apr 12 2016 08:07pm)
te kis buzi
nem láttalak már ezerötszáz éve :(

kezdem én:

De ha ennyiből sem bírod felfogni, hogy szálljál le az oldalamról, akkor megbeszélhetjük személyesen is; egy algos vigyort csinálhatok az arcodra. Jó lenne ezt elkerülni, mert nem kenyerem az erőszak, de baszd meg ne hidd, hogy büntetlenül szórakozhatsz velem, és nem kapsz egy pofont, ha betelt a pohár. Megmondtam már, felnőtt ember vagy, magad felelsz a tetteidért, amit mondasz annak súlya van. Már nem bújunk apuci mögé.
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Apr 12 2016 12:09pm
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Apr 12 2016 07:05pm)
még mindig akarom természetesen
remélem ez neked további agyvérzéseket okoz


el sem tudod képzelni mekkora agyvérzéseket :Ss
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Apr 12 2016 12:09pm
Quote (Cpt_Ghost @ Apr 12 2016 08:07pm)
te kis buzi
nem láttalak már ezerötszáz éve :(


De ha ennyiből sem bírod felfogni, hogy szálljál le az oldalamról, akkor megbeszélhetjük személyesen is; egy algos vigyort csinálhatok az arcodra. Jó lenne ezt elkerülni, mert nem kenyerem az erőszak, de baszd meg ne hidd, hogy büntetlenül szórakozhatsz velem, és nem kapsz egy pofont, ha betelt a pohár. Megmondtam már, felnőtt ember vagy, magad felelsz a tetteidért, amit mondasz annak súlya van. Már nem bújunk apuci mögé.



amugy meg en viszonlag ritkán járok le mucsaröcsögére
25-i héten gyere fel, akkor lesznek foiskolai napok, lesz kocsmatura etc, valamit baszatunk

Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Apr 12 2016 08:07pm)
kezdem én:

De ha ennyiből sem bírod felfogni, hogy szálljál le az oldalamról, akkor megbeszélhetjük személyesen is; egy algos vigyort csinálhatok az arcodra. Jó lenne ezt elkerülni, mert nem kenyerem az erőszak, de baszd meg ne hidd, hogy büntetlenül szórakozhatsz velem, és nem kapsz egy pofont, ha betelt a pohár. Megmondtam már, felnőtt ember vagy, magad felelsz a tetteidért, amit mondasz annak súlya van. Már nem bújunk apuci mögé.


(gonosz szavak)
nekem ki kellett keresnem a recent postjaidbol ezt a szart és mire megtalálom bemásolod

This post was edited by cowding on Apr 12 2016 12:10pm
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Apr 12 2016 12:09pm
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 12 Apr 2016 20:07)
kezdem én:

De ha ennyiből sem bírod felfogni, hogy szálljál le az oldalamról, akkor megbeszélhetjük személyesen is; egy algos vigyort csinálhatok az arcodra. Jó lenne ezt elkerülni, mert nem kenyerem az erőszak, de baszd meg ne hidd, hogy büntetlenül szórakozhatsz velem, és nem kapsz egy pofont, ha betelt a pohár. Megmondtam már, felnőtt ember vagy, magad felelsz a tetteidért, amit mondasz annak súlya van. Már nem bújunk apuci mögé.


folytatnám, Jara és megtakarításai (Szécsi Herkules jöhet folytatni)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1128512861287128812894765Next
Add Reply New Topic New Poll