d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1128512861287128812892724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 10 2012 03:20am
Quote (SummertimeClothes @ 10 Jul 2012 11:20)
muszaj elso helyen legyek egy darabig, hogy felkeruljek silverbe? mer akkor jo sokaig fog tartani :(


elég, ha sokáig silveres ellenfeleket kapsz, és tartod az 50%-os winratet, a helyezés nem nagyon számít

This post was edited by tevetava on Jul 10 2012 03:21am
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 10 2012 03:21am
Quote (tevetava @ 10 Jul 2012 11:20)
elég, ha sokáig silveres ellenfeleket kapsz, és tartod az 50%-os winratet


hat miota lerakott szerintem egyet se kaptam, pedig 4. vagyok atm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 10 2012 03:21am
Quote (SummertimeClothes @ 10 Jul 2012 11:20)
muszaj elso helyen legyek egy darabig, hogy felkeruljek silverbe? mer akkor jo sokaig fog tartani :(


még mindig nem sok köze van a ladder státuszodnak az mmredhez.
lehetsz 89. is, akkor is feldobhat.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 10 2012 03:32am
Quote (SummertimeClothes @ 10 Jul 2012 11:20)
muszaj elso helyen legyek egy darabig, hogy felkeruljek silverbe? mer akkor jo sokaig fog tartani :(


a ladder semmit sem jelent. Csakis az mmr-ed alapján kerülsz fel-le.

egyetlen olyan kitüntetett helyzet van aminél számít. ha első vagy a szezon végén és több, mint 1000 pontot gyűjtöttél, akkor garantáltan fel fog tenni. De a valóságban inkább az a helyzet, hogy ha elég jó lesz az arányod felrak.



itt például elég egyértelmű, hogy az első helyezett a legaktívabb, de egyben a legbénább játékos

Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 10 2012 04:11am
innen kijön a csili tomi féle nyári vakációra?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 10 2012 04:15am
Quote (Fej @ 10 Jul 2012 12:11)
innen kijön a csili tomi féle nyári vakációra?


én
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 10 2012 04:17am
Quote (Fej @ 10 Jul 2012 12:11)
innen kijön a csili tomi féle nyári vakációra?


cpt_ghost
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 10 2012 04:19am
Quote (Cpt_Ghost @ Jul 10 2012 11:15am)
én


akkor remélem letudok menni, az alap h miután elalszol átfestelek banelingnek
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 10 2012 04:21am
na, már 2 diamondost is megbasztam terrannal
ezpz
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 10 2012 04:27am
Quote (Fej @ 10 Jul 2012 12:19)
akkor remélem letudok menni, az alap h miután elalszol átfestelek banelingnek


: DDDDD
gyere rám tesó
utánna meg rád durrannék!
Quote (tevetava @ 10 Jul 2012 12:21)
na, már 2 diamondost is megbasztam terrannal
ezpz


majd ha engem mekbaszol akkor tárgyalhatunk!


This post was edited by Cpt_Ghost on Jul 10 2012 04:28am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1128512861287128812892724Next
Add Reply New Topic New Poll