Quote (XxPiTyUkAxX @ Apr 12 2016 07:34pm)
Vergodes :S
Mit csinaljak :S nincsenek barataim :S egyedul nem vagyok kepes elmenni ismerkedni :S segitsen valaki :Sss
bizony sajnos
még mindig 10 évvel ezelőtt történt dolgokon vergődsz
Quote (jarabekg @ Apr 12 2016 07:43pm)
en mondtam hogy kibasztak :DD
lehetséges :s
ha valami infot kell tudni rólam elég jarabek kérdezni, a menedzser úr úgyis jobban ismer engem mint én magamat