d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1128412851286128712882724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 9 2012 08:37am
Quote (Cpt_Ghost @ 9 Jul 2012 16:29)
hat, ha a multit updatelne hots nelkul is, a faszom venne meg es fizetne ennek a cigany cegnek megint, letoltenem valahonnan illegalé aztán haxxal megcsinalom a kampanyt.


nem.
talan kicsit tobb mint ket het alatt tanultam meg jatszani protossal amikor switcheltem ra, jatszottam 200 jatekot aztan mid diamond hello mi


de.
te is mondtad, hogy egy időben a most played raced random volt
hol vagyok én a 200 játéktól még, egyébként..
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 9 2012 08:38am
Quote (Cpt_Ghost @ Jul 9 2012 03:33pm)
a playerbase 90%-a ugyis megveszi az osszes kieget, a maradek 10% meg nem jatszik
nem lesz megosztva semmi.


az elobb irtad hogy teljesen mas rendszer, illetve cp is irta hogy vagy hots vagy wol, akkor megis meg lesz osztva, nem?

amugy ha a 3. megjelenese utan, lesz egy teljes jatekom amiben bent van minden fos, akkor nem olyan gaz, bar azert az h 90% megveszi majd mind a hármat igen eros tulzas
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 9 2012 08:43am
ellenfel csinalt egy tokjol timeolt pusht, volt siege tankja meg minden szar mikor nekem szinte semmim, aztan utanna meg egy drop kicsit kesobb, aztan ket bazison megvarta mig szepen visszajovok :thumbsup:

This post was edited by SummertimeClothes on Jul 9 2012 08:43am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 9 2012 08:45am
Quote (tevetava @ 9 Jul 2012 16:37)
de.
te is mondtad, hogy egy időben a most played raced random volt
hol vagyok én a 200 játéktól még, egyébként..


ja, amikor teameltem egyszer, meg amikor abbahagytam a terrant, és zerg - > random -> protoss.
egyébként meg a 200 játékba én a lossokat is beleszámoltam, nincs 200 winem p-vel.
az elején még emlékszem ríttam is, hogy a pvz mennyire nem megy, mert hogy fogalmam sincs róla úgy egyeltalán, hogy mi a faszt kell benne csinálni. annyit játszottam protossal :wacko:
Quote (Fej @ 9 Jul 2012 16:38)
az elobb irtad hogy teljesen mas rendszer, illetve cp is irta hogy vagy hots vagy wol, akkor megis meg lesz osztva, nem?

amugy ha a 3. megjelenese utan, lesz egy teljes jatekom amiben bent van minden fos, akkor nem olyan gaz, bar azert az h 90% megveszi majd mind a hármat igen eros tulzas


hát fej, akkor rimánkodj amiatt a pár játékos miatt akik majd nem fogják megvenni, túlélték ezt warcraftban is, meg mindenhol máshol.

This post was edited by Cpt_Ghost on Jul 9 2012 08:46am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 9 2012 08:46am
Quote (Fej @ 9 Jul 2012 16:38)
az elobb irtad hogy teljesen mas rendszer, illetve cp is irta hogy vagy hots vagy wol, akkor megis meg lesz osztva, nem?

amugy ha a 3. megjelenese utan, lesz egy teljes jatekom amiben bent van minden fos, akkor nem olyan gaz, bar azert az h 90% megveszi majd mind a hármat igen eros tulzas


persze, hogy meg lesz osztva. Lefele te tudsz majd játszani hots meg wol ligában is, ha megveszed, aki nem az csak wolozni tud.
nem gondolod, hogy azt mondják, ha nem veszed meg, akkor mostantól nincs többet scd...

ne hallgass ghotsra, baromságot beszél.

mint sc1ben, kiválasztod, hogy classic vagy expansion és kész.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 9 2012 08:47am
Quote (CyberPunk666 @ 9 Jul 2012 16:46)
persze, hogy meg lesz osztva. Lefele te tudsz majd játszani hots meg wol ligában is, ha megveszed, aki nem az csak wolozni tud.
nem gondolod, hogy azt mondják, ha nem veszed meg, akkor mostantól nincs többet scd...

ne hallgass ghotsra, baromságot beszél.

mint sc1ben, kiválasztod, hogy classic vagy expansion és kész.

???????????????????????
mi a faszomról beszélsz?
jó lenne, ha felfognád amit mondok.
Quote (tevetava @ 9 Jul 2012 16:37)
de.
te is mondtad, hogy egy időben a most played raced random volt
hol vagyok én a 200 játéktól még, egyébként..


egyebkent ezzel nem teged szidlak, csak magat a game designet, hogy milyen remesen egyszeru megtanulni a protosst, hogyha az embernek barmifele rts tapasztalata van.

This post was edited by Cpt_Ghost on Jul 9 2012 08:50am
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 9 2012 08:52am
Quote (Cpt_Ghost @ Jul 9 2012 03:45pm)
ja, amikor teameltem egyszer, meg amikor abbahagytam a terrant, és zerg - > random -> protoss.
egyébként meg a 200 játékba én a lossokat is beleszámoltam, nincs 200 winem p-vel.
az elején még emlékszem ríttam is, hogy a pvz mennyire nem megy, mert hogy fogalmam sincs róla úgy egyeltalán, hogy mi a faszt kell benne csinálni. annyit játszottam protossal :wacko:

hát fej, akkor rimánkodj amiatt a pár játékos miatt akik majd nem fogják megvenni, túlélték ezt warcraftban is, meg mindenhol máshol.


neked most mi a fasz bajod van? ki rimánkodik?
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 9 2012 08:54am
sok hate miatt megint megjott a kedvem phez de tudom hogy megbannam
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 9 2012 08:55am
Quote (Fej @ 9 Jul 2012 16:52)
neked most mi a fasz bajod van? ki rimánkodik?


Quote (Fej @ 9 Jul 2012 16:31)
ez igy retek, a végén lesz 3 különálló játék, full megosztva a playereket, nem tetszik :(


ezekre gondolok
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 10 2012 03:20am
muszaj elso helyen legyek egy darabig, hogy felkeruljek silverbe? mer akkor jo sokaig fog tartani :(
Go Back To Magyar Topic List
Prev1128412851286128712882724Next
Add Reply New Topic New Poll