Quote (tevetava @ 9 Jul 2012 16:37)
de.
te is mondtad, hogy egy időben a most played raced random volt
hol vagyok én a 200 játéktól még, egyébként..
ja, amikor teameltem egyszer, meg amikor abbahagytam a terrant, és zerg - > random -> protoss.
egyébként meg a 200 játékba én a lossokat is beleszámoltam, nincs 200 winem p-vel.
az elején még emlékszem ríttam is, hogy a pvz mennyire nem megy, mert hogy fogalmam sincs róla úgy egyeltalán, hogy mi a faszt kell benne csinálni. annyit játszottam protossal
Quote (Fej @ 9 Jul 2012 16:38)
az elobb irtad hogy teljesen mas rendszer, illetve cp is irta hogy vagy hots vagy wol, akkor megis meg lesz osztva, nem?
amugy ha a 3. megjelenese utan, lesz egy teljes jatekom amiben bent van minden fos, akkor nem olyan gaz, bar azert az h 90% megveszi majd mind a hármat igen eros tulzas
hát fej, akkor rimánkodj amiatt a pár játékos miatt akik majd nem fogják megvenni, túlélték ezt warcraftban is, meg mindenhol máshol.
This post was edited by Cpt_Ghost on Jul 9 2012 08:46am