d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1128312841285128612874765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Apr 12 2016 05:50am
Quote (josheide @ Apr 12 2016 01:48pm)
Megse veszitheted szem elol a katakombakban a lanyokat.... meg megszoknenek es akkor nem lenne fincsi huskampozas.


na ez meg a masik
szetszaladnak aztan meg a chippel se talalom meg
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Apr 12 2016 06:51am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 12 Apr 2016 00:05)
reméljük rák


lehet, mert meg most se az igazi
rip en

Quote (Karan2_Returned @ 12 Apr 2016 13:13)
Csaj elöttem par meterrel megall az ajto elött, amikor odaertem elkezdett bamulni ram. Par masodperc mulva közli hogy hozza van szokva hogy mindig kinyissa valaki neki az ajtot, es le kene szoknia erröl. Ismet varok par masodpercet es meg mindig nem mozdult.

Hogy lehet ennyire elkenyeztetett valaki?


biztos nem rohogtem volna pofan

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Apr 12 2016 06:51am
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Apr 12 2016 06:59am
Quote (Karan2_Returned @ Apr 12 2016 12:13pm)
Csaj elöttem par meterrel megall az ajto elött, amikor odaertem elkezdett bamulni ram. Par masodperc mulva közli hogy hozza van szokva hogy mindig kinyissa valaki neki az ajtot, es le kene szoknia erröl. Ismet varok par masodpercet es meg mindig nem mozdult.

Hogy lehet ennyire elkenyeztetett valaki?


racsapsz a seggere, hogy te egeszen mast szoktal meg alanyoktol, kimesz es bebaszod magad mogott az ajtot
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Apr 12 2016 07:10am
Nem jön valaki mostanában székesfehérvárról pestre?
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Apr 12 2016 08:13am
Hivott allas miatt csaj aki mondta hogy tegezzem, most magazott telefonon :wacko:

No mindegy, csak annyit mondott hogy egy masik jelölt es en közöttem fognak pentekig dönteni.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Apr 12 2016 08:44am
Quote (Karan2_Returned @ Apr 12 2016 03:13pm)
Hivott allas miatt csaj aki mondta hogy tegezzem, most magazott telefonon :wacko:

No mindegy, csak annyit mondott hogy egy masik jelölt es en közöttem fognak pentekig dönteni.


Munkatársaimnak se megy soha hogy konzisztensen beszéljenek, össze vissza tegeznek és magáznak, van hogy egy mondaton belül.

Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Apr 12 2016 10:15am
Quote (anyd @ Apr 12 2016 04:44pm)
Munkatársaimnak se megy soha hogy konzisztensen beszéljenek, össze vissza tegeznek és magáznak, van hogy egy mondaton belül.


érdekes dolgok vannak nálatok :wacko:
nekem ma szóltak amiatt, hogy egy japán munkatársat valamiért végig a family nevén szólítottam eddig és nem tűnt fel
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Apr 12 2016 02:51pm)
lehet, mert meg most se az igazi
rip en



biztos nem rohogtem volna pofan

reménykedjünk
soon ded
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Apr 12 2016 10:24am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Apr 12 2016 05:15pm)
érdekes dolgok vannak nálatok :wacko:
nekem ma szóltak amiatt, hogy egy japán munkatársat valamiért végig a family nevén szólítottam eddig és nem tűnt fel
reménykedjünk
soon ded


Family neven
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Apr 12 2016 10:45am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 12 Apr 2016 17:15)
érdekes dolgok vannak nálatok :wacko:
nekem ma szóltak amiatt, hogy egy japán munkatársat valamiért végig a family nevén szólítottam eddig és nem tűnt fel
reménykedjünk
soon ded


De mar mindegy mert kibasztak nem?
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Apr 12 2016 10:49am
Quote (ace07 @ Apr 12 2016 06:45pm)
De mar mindegy mert kibasztak nem?


dehogy basztak ki, anyd félreértett valamit, aztán gondoltam otthagyom csaléteknek jani/rezs/karan etcnek had vergődjenek egy kicsit :S
Go Back To Magyar Topic List
Prev1128312841285128612874765Next
Add Reply New Topic New Poll