d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Official Hearthstone: Heroes Of Warcraft Topic
Prev1128312841285128612871363Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 1,341
Joined: Feb 7 2009
Gold: 480.00
Oct 21 2016 02:36am
Quote (cowding @ 21 Oct 2016 10:34)
meg rajta kivül mindegyik ugyan ugy néz ki


Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Oct 21 2016 02:38am
Quote (Santis @ Oct 21 2016 10:36am)


ilyen fasz vagyok irl is szoval mindegy
Member
Posts: 1,341
Joined: Feb 7 2009
Gold: 480.00
Oct 21 2016 02:45am
Quote (cowding @ 21 Oct 2016 10:38)
ilyen fasz vagyok irl is szoval mindegy


aki mindenhova ennyire írogatja hogy "ilyen fasz vagyok irl", az nagyon próbálja magáról ezt a képet mutogatni, ill felvenni a karaktert= élőben ilyen csendes/kuka

#nooffense #csakegyvélemény
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Oct 21 2016 02:46am
Quote (Santis @ Oct 21 2016 08:45am)
aki mindenhova ennyire írogatja hogy "ilyen fasz vagyok irl", az nagyon próbálja magáról ezt a képet mutogatni, ill felvenni a karaktert= élőben ilyen csendes/kuka

#nooffense #csakegyvélemény


köszönjük, most már bekaphatod a faszomat
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Oct 21 2016 02:49am
Quote (Santis @ Oct 21 2016 10:45am)
aki mindenhova ennyire írogatja hogy "ilyen fasz vagyok irl", az nagyon próbálja magáról ezt a képet mutogatni, ill felvenni a karaktert= élőben ilyen csendes/kuka

#nooffense #csakegyvélemény


csak nagyon megérintett a tegnapi és még próbálom feldolgozni

Quote (rapiddani @ Oct 21 2016 10:46am)
köszönjük, most már bekaphatod a faszomat


:rofl:
Member
Posts: 1,341
Joined: Feb 7 2009
Gold: 480.00
Oct 21 2016 02:53am
Quote (cowding @ 21 Oct 2016 10:49)
csak nagyon megérintett a tegnapi és még próbálom feldolgozni



:rofl:


nem én írtam :cry:

Quote (rapiddani @ 21 Oct 2016 10:46)
köszönjük, most már bekaphatod a faszomat


:hug:
Member
Posts: 600
Joined: Apr 9 2016
Gold: 0.00
Oct 21 2016 04:57am
Quote (Karan2_Returned @ Oct 21 2016 09:27am)
Kit erdemes valasztani?


Sajnos a kis majom thisjra kell szavazni mert neki van a legtobb tournament winje :/ (bar a ferdeszemuek is mind jol toljak)

De mivel a hs 80% szerencse 20% skill tokmindegy

/e amnesiacot egyszer lattam valami touron ahol a hiresebb streamerek voltak asszem mindenkit 3-0ra vert amig neztem de olyan gusztustalanul szerences volt hogy ez alapjan valakit jonak tartani eleg nagy faszsag lenne imo

/e2 de igazabol ez igaz az osszesre..sajnos senkitol nem emlekszek olyanra hogy uristen ez mekkora play volt csak siman jobban jottek a lapok es kesz ( vagy a yogg behuzta nekik a vesztes gamet)

/e3 Pavelre szavaztam xd

This post was edited by DukeFrostler on Oct 21 2016 05:04am
Member
Posts: 1,341
Joined: Feb 7 2009
Gold: 480.00
Oct 21 2016 05:09am
Quote (DukeFrostler @ 21 Oct 2016 12:57)
Sajnos a kis majom thisjra kell szavazni mert neki van a legtobb tournament winje :/ (bar a ferdeszemuek is mind jol toljak)

De mivel a hs 80% szerencse 20% skill tokmindegy

/e amnesiacot egyszer lattam valami touron ahol a hiresebb streamerek voltak asszem mindenkit 3-0ra vert amig neztem de olyan gusztustalanul szerences volt hogy ez alapjan valakit jonak tartani eleg nagy faszsag lenne imo

/e2 de igazabol ez igaz az osszesre..sajnos senkitol nem emlekszek olyanra hogy uristen ez mekkora play volt csak siman jobban jottek a lapok es kesz ( vagy a yogg behuzta nekik a vesztes gamet)

/e3 Pavelre szavaztam xd


Pavelről ennyit tudok :rofl:

https://www.youtube.com/watch?v=I-az5PPt9hU
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 21 2016 05:39am
Quote (DukeFrostler @ Oct 21 2016 11:57am)
Sajnos a kis majom thisjra kell szavazni mert neki van a legtobb tournament winje :/ (bar a ferdeszemuek is mind jol toljak)

De mivel a hs 80% szerencse 20% skill tokmindegy

/e amnesiacot egyszer lattam valami touron ahol a hiresebb streamerek voltak asszem mindenkit 3-0ra vert amig neztem de olyan gusztustalanul szerences volt hogy ez alapjan valakit jonak tartani eleg nagy faszsag lenne imo

/e2 de igazabol ez igaz az osszesre..sajnos senkitol nem emlekszek olyanra hogy uristen ez mekkora play volt csak siman jobban jottek a lapok es kesz ( vagy a yogg behuzta nekik a vesztes gamet)

/e3 Pavelre szavaztam xd


Amnesiac a bajnokom, thisjt utalom mint a szart.
Member
Posts: 600
Joined: Apr 9 2016
Gold: 0.00
Oct 21 2016 05:42am
Quote (Santis @ Oct 21 2016 01:09pm)
Pavelről ennyit tudok :rofl:

https://www.youtube.com/watch?v=I-az5PPt9hU


Jah de ilyen barkivel elofordul...es az hogy top 16ban van azt jelenti hogy nemigen misplayelt tobbet xd Amugymeg ilyen Kolento lvl es azota is top 100 legend minden honapban
Go Back To Magyar Topic List
Prev1128312841285128612871363Next
Add Reply New Topic New Poll