d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1128312841285128612872724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 9 2012 06:10am
Quote (SummertimeClothes @ 9 Jul 2012 14:09)
na vajon mi
$$$
nemtom hogy a sok esport rendezveny stream loszarbol mennyi johet nekik be, de ketlem hogy tul sok


De,sok.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 9 2012 06:11am
Quote (Rawen @ 9 Jul 2012 14:10)
De,sok.


source?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 9 2012 06:52am
meleg van.

This post was edited by CyberPunk666 on Jul 9 2012 06:58am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 9 2012 08:20am
Quote (tevetava @ 9 Jul 2012 13:08)
persze, mert ha protossal diamondos vagyok, akkor egyből mind az összes fajjal már diamondosnak kell lennem. fuck logic
egyébként érettségi miatt 3 hétig nem játszottam, és a nyáron is alig fogok, úgyhogy nem lesz ez így jó :/


azert en magasabbra jutottam protossal mint terrannal amikor switcheltem
ez race
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 9 2012 08:22am
Quote (Fej @ 9 Jul 2012 13:28)
sztem nem kell megvenned h ladderezhess tovább, akinek csak a sima wol van meg annak gondolom felpatcheli az uj unitokat, vagy érdekes lenne ha kieg után megosztanák a közösséget...

vagy most ez hogy lesz hotsnal, vki felvilágosithatna


koze nem lesz egymashoz a ket jateknak
ugyan az a menetrend lesz mint warcraft 3-ban roc meg tft kozott
teljesen masik renceren fut a dolog, ha ugy lenne ahogy leirtad, senki nem venne meg a hotsot kb : DDD
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 9 2012 08:28am
Quote (Cpt_Ghost @ Jul 9 2012 03:22pm)
koze nem lesz egymashoz a ket jateknak
ugyan az a menetrend lesz mint warcraft 3-ban roc meg tft kozott
teljesen masik renceren fut a dolog, ha ugy lenne ahogy leirtad, senki nem venne meg a hotsot kb : DDD


en igen! kivancsi vagyok a zerg campingre
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 9 2012 08:29am
Quote (Cpt_Ghost @ 9 Jul 2012 16:20)
azert en magasabbra jutottam protossal mint terrannal amikor switcheltem
ez race


de te custom gameben is csomót játszottál nem csak terrannal
+ ladderen is elég sokat randomoztál
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 9 2012 08:29am
Quote (Fej @ 9 Jul 2012 16:28)
en igen! kivancsi vagyok a zerg campingre


hat, ha a multit updatelne hots nelkul is, a faszom venne meg es fizetne ennek a cigany cegnek megint, letoltenem valahonnan illegalé aztán haxxal megcsinalom a kampanyt.
Quote (tevetava @ 9 Jul 2012 16:29)
de te custom gameben is csomót játszottál nem csak terrannal
+ ladderen is elég sokat randomoztál


nem.
talan kicsit tobb mint ket het alatt tanultam meg jatszani protossal amikor switcheltem ra, jatszottam 200 jatekot aztan mid diamond hello mi

This post was edited by Cpt_Ghost on Jul 9 2012 08:32am
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 9 2012 08:31am
Quote (Cpt_Ghost @ Jul 9 2012 03:29pm)
hat, ha a multit updatelne hots nelkul is, a faszom venne meg es fizetne ennek a cigany cegnek megint, letoltenem valahonnan illegalé aztán haxxal megcsinalom a kampanyt.


ez igy retek, a végén lesz 3 különálló játék, full megosztva a playereket, nem tetszik :(
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 9 2012 08:33am
Quote (Fej @ 9 Jul 2012 16:31)
ez igy retek, a végén lesz 3 különálló játék, full megosztva a playereket, nem tetszik :(


a playerbase 90%-a ugyis megveszi az osszes kieget, a maradek 10% meg nem jatszik
nem lesz megosztva semmi.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1128312841285128612872724Next
Add Reply New Topic New Poll