Quote (Karan2_Returned @ Apr 12 2016 01:13pm)
Csaj elöttem par meterrel megall az ajto elött, amikor odaertem elkezdett bamulni ram. Par masodperc mulva közli hogy hozza van szokva hogy mindig kinyissa valaki neki az ajtot, es le kene szoknia erröl. Ismet varok par masodpercet es meg mindig nem mozdult.
Hogy lehet ennyire elkenyeztetett valaki?
mindig kinyitom/kiengedem a lanyokat magam előtt de aki direkt igy felreall h ugyan nyissam mar ki neki ott kinyitom kimegyek és elengedem az ajtot
pua as fck ofc