d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1128212831284128512864765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Apr 11 2016 04:05pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Apr 12 2016 12:01am)
2oraja fajt a fejem, quarelint vettem be
most ujra faj
kosz orban + obama


reméljük rák
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Apr 11 2016 06:48pm
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Apr 12 2016 05:13am
Ma már harmadszor pisa a seggemből, mi a fasz van velem

Ez tuti éc
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Apr 12 2016 05:13am
Csaj elöttem par meterrel megall az ajto elött, amikor odaertem elkezdett bamulni ram. Par masodperc mulva közli hogy hozza van szokva hogy mindig kinyissa valaki neki az ajtot, es le kene szoknia erröl. Ismet varok par masodpercet es meg mindig nem mozdult.

Hogy lehet ennyire elkenyeztetett valaki?
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Apr 12 2016 05:16am
Quote (Karan2_Returned @ Apr 12 2016 12:13pm)
Csaj elöttem par meterrel megall az ajto elött, amikor odaertem elkezdett bamulni ram. Par masodperc mulva közli hogy hozza van szokva hogy mindig kinyissa valaki neki az ajtot, es le kene szoknia erröl. Ismet varok par masodpercet es meg mindig nem mozdult.

Hogy lehet ennyire elkenyeztetett valaki?


te meg csak álltál ott és ágyadba képzelted mint waifud
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Apr 12 2016 05:35am
Quote (Karan2_Returned @ 12 Apr 2016 13:13)
Csaj elöttem par meterrel megall az ajto elött, amikor odaertem elkezdett bamulni ram. Par masodperc mulva közli hogy hozza van szokva hogy mindig kinyissa valaki neki az ajtot, es le kene szoknia erröl. Ismet varok par masodpercet es meg mindig nem mozdult.

Hogy lehet ennyire elkenyeztetett valaki?


:DDD micsoda nyomorek
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Apr 12 2016 05:40am
Quote (TrollBoss @ Apr 12 2016 12:16pm)
te meg csak álltál ott és ágyadba képzelted mint waifud


Ha valami toleszekes nyomorek lett volna akkor termeszetesen odamentem volna kinyitni neki, meg szoktam fogni is az ajtot ha en vagyok elöl, de ilyet meg nem basztam hogy egy nö elvarja hogy ajtot nyissanak neki.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Apr 12 2016 05:41am
Quote (Karan2_Returned @ Apr 12 2016 01:13pm)
Csaj elöttem par meterrel megall az ajto elött, amikor odaertem elkezdett bamulni ram. Par masodperc mulva közli hogy hozza van szokva hogy mindig kinyissa valaki neki az ajtot, es le kene szoknia erröl. Ismet varok par masodpercet es meg mindig nem mozdult.

Hogy lehet ennyire elkenyeztetett valaki?



mindig kinyitom/kiengedem a lanyokat magam előtt de aki direkt igy felreall h ugyan nyissam mar ki neki ott kinyitom kimegyek és elengedem az ajtot
pua as fck ofc
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Apr 12 2016 05:48am
Quote (cowding @ Apr 12 2016 12:41pm)
mindig kinyitom/kiengedem a lanyokat magam előtt de aki direkt igy felreall h ugyan nyissam mar ki neki ott kinyitom kimegyek és elengedem az ajtot
pua as fck ofc


Nem is allt amugy felre, az ajto elött allt hogy oda se fertem.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 12 2016 05:48am
Quote (cowding @ 12 Apr 2016 12:41)
mindig kinyitom/kiengedem a lanyokat magam előtt de aki direkt igy felreall h ugyan nyissam mar ki neki ott kinyitom kimegyek és elengedem az ajtot
pua as fck ofc


Megse veszitheted szem elol a katakombakban a lanyokat.... meg megszoknenek es akkor nem lenne fincsi huskampozas.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1128212831284128512864765Next
Add Reply New Topic New Poll