Quote (SummertimeClothes @ 9 Jul 2012 13:23)
nem ugy volt amugy, hogy lesz valami 4. faj is a jatekban majd?
expansionban lesz vagy total eldobtak?
xel'naga, vagy hybrid. maximum single playerben, de az se biztos, hogy játszható lesz.
Quote (SummertimeClothes @ 9 Jul 2012 13:25)
eleg buzisag mondjuk, 3 uj unit/race miatt fizessek $50t, raadasul ketszer gondolom
>activision
ja, egyébként gecinagy lehúzás