d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1128212831284128512862724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 9 2012 05:27am
Quote (SummertimeClothes @ 9 Jul 2012 13:23)
nem ugy volt amugy, hogy lesz valami 4. faj is a jatekban majd?
expansionban lesz vagy total eldobtak?


xel'naga, vagy hybrid. maximum single playerben, de az se biztos, hogy játszható lesz.

Quote (SummertimeClothes @ 9 Jul 2012 13:25)
eleg buzisag mondjuk, 3 uj unit/race miatt fizessek $50t, raadasul ketszer gondolom
>activision


ja, egyébként gecinagy lehúzás :wacko:
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jul 9 2012 05:27am
Quote (tevetava @ Jul 9 2012 12:26pm)
jah, egyszer felbasztam magam a játékon, és játszottam párat zerggel, és hát.. így zergling baneling mutalisk, kb csak csapkodtam a billentyűzetet, és így is nyertem egymás után ötöt, tökmindegy, milyen faj ellen voltam :D
persze hosszútávon azért nem ment volna így, nyilván



:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
istenem, te idióta


csak vicceltem te kocsog
e: no joke

This post was edited by Taszilo.^ on Jul 9 2012 05:28am
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 9 2012 05:28am
Quote (SummertimeClothes @ Jul 9 2012 12:25pm)
eleg buzisag mondjuk, 3 uj unit/race miatt fizessek $50t, raadasul ketszer gondolom
>activision


sztem nem kell megvenned h ladderezhess tovább, akinek csak a sima wol van meg annak gondolom felpatcheli az uj unitokat, vagy érdekes lenne ha kieg után megosztanák a közösséget...

vagy most ez hogy lesz hotsnal, vki felvilágosithatna

This post was edited by Fej on Jul 9 2012 05:29am
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 9 2012 05:28am
mondjuk kieg altalaban olcsobb mint az alap game, dehat blizzrol van szo.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 9 2012 06:00am
Quote (Fej @ 9 Jul 2012 13:28)
sztem nem kell megvenned h ladderezhess tovább, akinek csak a sima wol van meg annak gondolom felpatcheli az uj unitokat, vagy érdekes lenne ha kieg után megosztanák a közösséget...

vagy most ez hogy lesz hotsnal, vki felvilágosithatna


nincs hivatalos info, de szinte biztosan meg lesz osztva, és akinek lesz hots az tud választani, hogy hots vagy wol, akinek nincs az csak wol.

mint sc1ben.

biztos lehetsz benne, hogy hots nélkül nem kapsz hotsot multiban sem.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 9 2012 06:00am
Quote (tevetava @ 9 Jul 2012 13:26)
jah, egyszer felbasztam magam a játékon, és játszottam párat zerggel, és hát.. így zergling baneling mutalisk, kb csak csapkodtam a billentyűzetet, és így is nyertem egymás után ötöt, tökmindegy, milyen faj ellen voltam :D
persze hosszútávon azért nem ment volna így, nyilván



:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
istenem, te idióta


mindenki nyugodjon le, majd cpt megmondja a frankót a balancról.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 9 2012 06:04am
Quote (CyberPunk666 @ Jul 9 2012 01:00pm)
nincs hivatalos info, de szinte biztosan meg lesz osztva, és akinek lesz hots az tud választani, hogy hots vagy wol, akinek nincs az csak wol.

mint sc1ben.

biztos lehetsz benne, hogy hots nélkül nem kapsz hotsot multiban sem.


én a hotsot mindenképp megveszem, de ez akkor is gáz, nem értem miért jó nekik h megosztják a közösséget
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 9 2012 06:05am
Quote (Fej @ 9 Jul 2012 14:04)
én a hotsot mindenképp megveszem, de ez akkor is gáz, nem értem miért jó nekik h megosztják a közösséget


jatekosok nagyresze ugyis megveszi, nem lesz annyira megosztva
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 9 2012 06:09am
Quote (Fej @ 9 Jul 2012 14:04)
én a hotsot mindenképp megveszem, de ez akkor is gáz, nem értem miért jó nekik h megosztják a közösséget


na vajon mi
$$$
nemtom hogy a sok esport rendezveny stream loszarbol mennyi johet nekik be, de ketlem hogy tul sok
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 9 2012 06:10am
ki trollkodik joshi sc accján?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1128212831284128512862724Next
Add Reply New Topic New Poll