Quote (Santis @ Oct 20 2016 10:18am)
Nem tudom miért vagyok ilyen rest játékra költeni, mikor egy hétvégén eliszom 2 adventure árát, de elvek vannak :DDD
:s
én inkább alkoholra nem költenék
a hatása ~jó de full szar íze van és túl sok kalóriát tartalmaz.. a hatása nem ér annyit h szar ízért annyi kalóriát vigyek a testembe
inkább szomorkodok de eszek két finom pörköltet és még a pénzem is megmarad mert anyám csinálja :XD