Quote (Fej @ 9 Jul 2012 13:20)
:))))))))
amugy tetetava egyszer a lelekmbe gazolt a kovetkezo kijelentesevel, "elkezdtem zerggel jatszani es egy faceroll a protosshoz kepest", na errol tudnek irni

jah, egyszer felbasztam magam a játékon, és játszottam párat zerggel, és hát.. így zergling baneling mutalisk, kb csak csapkodtam a billentyűzetet, és így is nyertem egymás után ötöt, tökmindegy, milyen faj ellen voltam
persze hosszútávon azért nem ment volna így, nyilván
Quote (Taszilo.^ @ 9 Jul 2012 13:16)
na jo, de nem tegnapelott switcheltel, hanem mar van egy ideje neki
e: ha protossal diamond vagy, akkor minden massal silver
/balance
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
istenem, te idióta