d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Official Hearthstone: Heroes Of Warcraft Topic
Prev1128012811282128312841363Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Oct 18 2016 07:38am
Quote (sylke @ Oct 18 2016 03:37pm)
akkor rohadj meg


actually felnevettem
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 18 2016 04:02pm
Member
Posts: 1,341
Joined: Feb 7 2009
Gold: 480.00
Oct 19 2016 04:58am
Quote (Karan2_Returned @ 19 Oct 2016 00:02)


Nem a héten jön :cry:
btw gondolkodok egy mrange sámi-ba techelt eater of secrets futtatására, és akkor freeze magek offon :rofl:
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 19 2016 05:22am
Quote (Santis @ Oct 19 2016 11:58am)
Nem a héten jön :cry:
btw gondolkodok egy mrange sámi-ba techelt eater of secrets futtatására, és akkor freeze magek offon :rofl:


En egy secretkeeperes eater of secrets harrison secret hunter es totemshaman (11-2 stat eddig rank 20rol) között vacillalok.

Az a baj yoggszart szetszedtem es az kene a hunterhez, bar lehet jobban jarok nelküle.
Member
Posts: 1,341
Joined: Feb 7 2009
Gold: 480.00
Oct 19 2016 05:39am
Quote (Karan2_Returned @ 19 Oct 2016 13:22)
En egy secretkeeperes eater of secrets harrison secret hunter es totemshaman (11-2 stat eddig rank 20rol) között vacillalok.

Az a baj yoggszart szetszedtem es az kene a hunterhez, bar lehet jobban jarok nelküle.


Ja én is bontottam (egyet még annó 400ért mikor 2 volt lol), és sajnálom rá visszacsinálni.
Az a baj aug óta nem ladderezek, mert túl rák a meta, csak arénázok, most meg gyorsba vissza kéne szokni :(
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 19 2016 05:48am
Quote (Santis @ Oct 19 2016 12:39pm)
Ja én is bontottam (egyet még annó 400ért mikor 2 volt lol), és sajnálom rá visszacsinálni.
Az a baj aug óta nem ladderezek, mert túl rák a meta, csak arénázok, most meg gyorsba vissza kéne szokni :(


Csak shamant kaptam ellenfelnek ebben a szezonban szinte, elvetve egy-egy malygos droid
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Oct 19 2016 06:26am
Quote (Santis @ 19 Oct 2016 13:39)
Ja én is bontottam (egyet még annó 400ért mikor 2 volt lol), és sajnálom rá visszacsinálni.
Az a baj aug óta nem ladderezek, mert túl rák a meta, csak arénázok, most meg gyorsba vissza kéne szokni :(


Én mit mondjak? Azzal a yoggal szétszopatott a játék.
Kezdjük ott h amikor a kieg kijött lecraftoltam az összes használható legendaryt, erre abból a szarból kiesett 3 amit persze betörtem 400ért.
Most meg még egy nerfet is kapott hogy rohadna meg.
Member
Posts: 600
Joined: Apr 9 2016
Gold: 0.00
Oct 19 2016 05:39pm
Krippo xddddddd

Member
Posts: 1,341
Joined: Feb 7 2009
Gold: 480.00
Oct 20 2016 03:02am
Quote (DukeFrostler @ 20 Oct 2016 01:39)


Kár hogy nem lehet egyéni aréna statisztikákat megnézni :( (bár a kezdeti szerencsétlenkedés biztos lehúzz az átlagot keményen)

MÁS: valaki használta már telefonos fizetési opciónak előfizetési számla terhelését? Ez hogy működik? Csak simán +1500 lesz mondjuk a kövi havi számlán ha megveszem a welcome bundlet?

This post was edited by Santis on Oct 20 2016 03:02am
Member
Posts: 600
Joined: Apr 9 2016
Gold: 0.00
Oct 20 2016 03:09am
Quote (Santis @ Oct 20 2016 11:02am)
Kár hogy nem lehet egyéni aréna statisztikákat megnézni :( (bár a kezdeti szerencsétlenkedés biztos lehúzz az átlagot keményen)

MÁS: valaki használta már telefonos fizetési opciónak előfizetési számla terhelését? Ez hogy működik? Csak simán +1500 lesz mondjuk a kövi havi számlán ha megveszem a welcome bundlet?


Gondolom igen. Mondjuk en utoljara 8 eve fizettem valamiert smsben es nekem az remlik hogy atszamitva dragabb mintha kartyaval fizetsz de nemtudom hgy ez most is igy van-e :S
Go Back To Magyar Topic List
Prev1128012811282128312841363Next
Add Reply New Topic New Poll