Quote (Santis @ 19 Oct 2016 13:39)
Ja én is bontottam (egyet még annó 400ért mikor 2 volt lol), és sajnálom rá visszacsinálni.
Az a baj aug óta nem ladderezek, mert túl rák a meta, csak arénázok, most meg gyorsba vissza kéne szokni :(
Én mit mondjak? Azzal a yoggal szétszopatott a játék.
Kezdjük ott h amikor a kieg kijött lecraftoltam az összes használható legendaryt, erre abból a szarból kiesett 3 amit persze betörtem 400ért.
Most meg még egy nerfet is kapott hogy rohadna meg.