d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev1128012811282128312841468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Nov 3 2021 06:32am
Quote (Thomas Cross @ 1 Nov 2021 19:43)
Nagyjából egyetértek, de ez azért bőven nem a pestis a spanyol nátha vagy a polio. És hogyha transzparens módon egy folyamatosan frissülő táblázatban nyomon lehetne követni hogy X, Y, Z vakcina hány hónapig véd, hányan fertőződtek meg vele, hányan kerültek kórházba/intenzívre/lélegeztetőgépre, hányan haltak meg benne, milyen és milyen súlyos mellékhatásai voltak, hányan haltak meg benne, stb. mindezt korra, nemre meg krónikus betegségre szűrve, akkor lehetne logikus döntést hozni.

Amikor még hiánycikk volt, azért nem oltattam magam, mert hagytam hogy az idősek meg a boltban meg ügyfélszolgálaton dolgozók vegyék fel először. Reméltem hogy mire őket beoltják addigra lesz elég adatuk a fent említett táblázatot összerakni amiből eldönthetem hogy felveszem-e és ha igen melyiket. Azóta se kaptunk szinte semmi adatot, a kórházba került oltottakról is csak orvosoktól való pletykáink vannak. Az hogy "mindegyik oltás jó" az egy jó nagy csúsztatás, és ha ugyanolyan jó mind, akkor miért is nem kaphatok róla adatot? Meg miért kell aláírnom egy papírt róla hogy saját felelősségre adatom be magamnak?
És akkor arról ne is beszéljünk hogy rögtön elkezdték nyomni hogy ÉN öltem meg a 30ezer halottat, véletlenül sem az a kormány aki 11 év kétharmaddal hagyta tovább rohadni az egészségügyet, NEM! Én öltem meg őket személyesen, még az oltás létezése előtt meghaltakat is! Én aki nem is voltam beteg és hordtam a maszkot rendesen mindenhol. Ja, és ez a másik. Az oltott kisebb eséllyel de elkaphatja és tovább is adhatja, és ennek ellenére neki nem kell maszkot hordania? Meg most újabban már senkinek? Szánalmas felelősséghárítás. De a legszánalmasabb tényleg az hogy rátolják a munkáltatóra...
De a lényeg hogy a fidesz szerint azért élünk szarul mert: SOROS, BRÜSSZEL, MIGRÁNSOK, BUZIK, OLTATLANOK!

Más:
Eleinte én is konteónak hittem a laboros történetet, de egyre több köztes és közvetlen bizonyíték van rá és állnak szépen össze a darabkák.
https://www.youtube.com/watch?v=8h2h3HNTnIc



ES BELINKEL EGY CHINA UNCENSORED VIDEOT BAZDMEG BESZAROK :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Falun Gong cult az egesz csatorna de azert jol tolod srac
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Nov 3 2021 06:41am
Quote (Thomas Cross @ 1 Nov 2021 19:43)
Nagyjából egyetértek, de ez azért bőven nem a pestis a spanyol nátha vagy a polio. És hogyha transzparens módon egy folyamatosan frissülő táblázatban nyomon lehetne követni hogy X, Y, Z vakcina hány hónapig véd, hányan fertőződtek meg vele, hányan kerültek kórházba/intenzívre/lélegeztetőgépre, hányan haltak meg benne, milyen és milyen súlyos mellékhatásai voltak, hányan haltak meg benne, stb. mindezt korra, nemre meg krónikus betegségre szűrve, akkor lehetne logikus döntést hozni.

Amikor még hiánycikk volt, azért nem oltattam magam, mert hagytam hogy az idősek meg a boltban meg ügyfélszolgálaton dolgozók vegyék fel először. Reméltem hogy mire őket beoltják addigra lesz elég adatuk a fent említett táblázatot összerakni amiből eldönthetem hogy felveszem-e és ha igen melyiket. Azóta se kaptunk szinte semmi adatot, a kórházba került oltottakról is csak orvosoktól való pletykáink vannak. Az hogy "mindegyik oltás jó" az egy jó nagy csúsztatás, és ha ugyanolyan jó mind, akkor miért is nem kaphatok róla adatot? Meg miért kell aláírnom egy papírt róla hogy saját felelősségre adatom be magamnak?
És akkor arról ne is beszéljünk hogy rögtön elkezdték nyomni hogy ÉN öltem meg a 30ezer halottat, véletlenül sem az a kormány aki 11 év kétharmaddal hagyta tovább rohadni az egészségügyet, NEM! Én öltem meg őket személyesen, még az oltás létezése előtt meghaltakat is! Én aki nem is voltam beteg és hordtam a maszkot rendesen mindenhol. Ja, és ez a másik. Az oltott kisebb eséllyel de elkaphatja és tovább is adhatja, és ennek ellenére neki nem kell maszkot hordania? Meg most újabban már senkinek? Szánalmas felelősséghárítás. De a legszánalmasabb tényleg az hogy rátolják a munkáltatóra...
De a lényeg hogy a fidesz szerint azért élünk szarul mert: SOROS, BRÜSSZEL, MIGRÁNSOK, BUZIK, OLTATLANOK!

Más:
Eleinte én is konteónak hittem a laboros történetet, de egyre több köztes és közvetlen bizonyíték van rá és állnak szépen össze a darabkák.
https://www.youtube.com/watch?v=8h2h3HNTnIc


https://www.cnbc.com/2021/02/09/who-outlines-wuhan-findings-on-origins-of-covid-pandemic.html

Inkabb elhiszem a virologusoknak amit mondanak mint valami szektanak ajuljak be de azert jo kis bait volt.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 3 2021 08:54am
Quote (WolfgangAmadeusMozart @ Nov 1 2021 01:45pm)
amugy miert kell mostmar bkvn maszkot viselni? ezzel csak azt védik aki nem volt hajlando beoltatni magat, nem? en beoltattam magam (habar semmi ertelmet nem latom de kellett a kartya) szoval felolem megdogolhet az aki nem, en emiatt nem akarok maszkkal kúródni megint

100%osan egyetértek a fidesszel hogy innentol nemkell korlatozas, mindenkinek megvolt a lehetosege felvenni az oltast szoval aki nem tette meg annak jöhet a halál nyugodtan

amugy igazabol koltoi kerdes es tudom a valaszt, azert kell mert karigeri 1 kis buzerans betahim



Egyetértesz a fidesszel hogy nem kell korlátozás? Ők vezették be most a korlátozásokat
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Nov 3 2021 09:13am
Quote (anyd @ Nov 3 2021 03:54pm)
Egyetértesz a fidesszel hogy nem kell korlátozás? Ők vezették be most a korlátozásokat


milyen korlátozásokat? nem követem napi szinten a híreket, nekem a legutóbbi infom még az volt hogy "oltásalapú védekezés van" és nemlesznek korlátozások

nem a főváros vezette be a bkvs maszkhasználatot hanem a kormány?_? mert akkor bizony a jó kurva anyjukat. nem találok igazából releváns információt guglizva se

https://24.hu/belfold/2021/10/28/november-1-jetol-kotelezo-lesz-a-maszkviseles-a-kozossegi-eszkozokon/

AKKOR A KURVA ANYÁD FIDESZ :DDDDDDDDDDDDD

This post was edited by WolfgangAmadeusMozart on Nov 3 2021 09:26am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 3 2021 01:30pm
Quote (WolfgangAmadeusMozart @ Nov 3 2021 04:13pm)
milyen korlátozásokat? nem követem napi szinten a híreket, nekem a legutóbbi infom még az volt hogy "oltásalapú védekezés van" és nemlesznek korlátozások

nem a főváros vezette be a bkvs maszkhasználatot hanem a kormány?_? mert akkor bizony a jó kurva anyjukat. nem találok igazából releváns információt guglizva se

https://24.hu/belfold/2021/10/28/november-1-jetol-kotelezo-lesz-a-maszkviseles-a-kozossegi-eszkozokon/

AKKOR A KURVA ANYÁD FIDESZ :DDDDDDDDDDDDD



meg mozikban meg színházakban
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Nov 4 2021 12:13am
Quote (anyd @ 3 Nov 2021 20:30)
meg mozikban meg színházakban


A Dunet mar mindenki latta, ezert most vezetik be. Koszi Orban, hogy maszk nelkul nezhettuk! :hail:
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 4 2021 12:48am
Quote (k4pp4 @ Nov 4 2021 07:13am)
A Dunet mar mindenki latta, ezert most vezetik be. Koszi Orban, hogy maszk nelkul nezhettuk! :hail:



Úgy érted az Elkxrtukat
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 5 2021 02:02pm
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 5 2021 02:49pm
Quote (-joey- @ 5 Nov 2021 21:02)
https://www.youtube.com/watch?v=PhLV9BiT3SQ


a hang kibaszott idegesítő valamiért

remélem sikerrel járunk jövőre

ha vele nem, akkor kivel :wacko:
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 5 2021 03:31pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1128012811282128312841468Next
Add Reply New Topic New Poll