☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Vicces Képek/videók > Olvasd El Az Első Hozzászólást!
Prev
1
1280
1281
1282
1283
1284
2492
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 695983
Replies: 24916
Track Topic
Nerz8
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold
:
59.00
#12811
Jul 19 2012 08:49am
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#12812
Jul 19 2012 03:38pm
jspgamer
Member
Posts: 3,200
Joined: Aug 14 2007
Gold
:
0.00
#12813
Jul 19 2012 03:42pm
Quote (beni @ Jul 19 2012 09:38pm)
http://wac.450f.edgecastcdn.net/80450F/thefw.com/files/2012/06/Bad-Luck-Brians-Great-Grandfather.png
pokolrakerülsz. xd
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#12814
Jul 19 2012 03:55pm
Quote (beni @ Jul 19 2012 11:38pm)
http://wac.450f.edgecastcdn.net/80450F/thefw.com/files/2012/06/Bad-Luck-Brians-Great-Grandfather.png
:DDDDDDDDDDDDDDDDDD
HunIndex
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold
:
133.37
#12815
Jul 19 2012 04:13pm
Quote (beni @ Jul 19 2012 11:38pm)
http://wac.450f.edgecastcdn.net/80450F/thefw.com/files/2012/06/Bad-Luck-Brians-Great-Grandfather.png
i lol'd
Namechange
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold
:
316,730.65
Trader:
Trusted
#12816
Jul 19 2012 04:32pm
Magyar meg minden, de ez tetszik
Gyertek rám testvérek!
This post was edited by Namechange on Jul 19 2012 04:32pm
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#12817
Jul 19 2012 04:35pm
Quote (Namechange @ Jul 20 2012 12:32am)
http://3.imgland.net/e9MTbV.png
Magyar meg minden, de ez tetszik
Gyertek rám testvérek!
nem értem minek kell ozorát még mainstreamebbé tenni, tele van baszva az egész fb ezzel a képpel
le fu
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#12818
Jul 20 2012 01:23am
magyar, de azért nevettem
jspgamer
Member
Posts: 3,200
Joined: Aug 14 2007
Gold
:
0.00
#12819
Jul 20 2012 04:44am
mennyire ismerős, főleg amikor 1xre a két vádlimba áll bele a görcs porbálok fölállni csak összecsuklok..
xd
*varti
Member
Posts: 3,337
Joined: Apr 16 2006
Gold
:
0.00
#12820
Jul 20 2012 05:03am
Quote (jspgamer @ 20 Jul 2012 12:44)
http://imagestore1.luzer.hu/63_1_8672_b33c75a9dca873f1e89ddb4a1e6807af_edbede_201.jpg
mennyire ismerős, főleg amikor 1xre a két vádlimba áll bele a görcs porbálok fölállni csak összecsuklok..
xd
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=54599956&f=129&o=925
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
1280
1281
1282
1283
1284
2492
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact