d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1128012811282128312842724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 9 2012 03:25am
Quote (Edem @ 9 Jul 2012 10:58)
valaki custom? ha lehet ne protoss legyen,mert mirror matchuphoz nincs kedvem! üdv!


en mennék egyet kettőt, gb low plat terran vagyok. adj realid-t, vagy valamit
Member
Posts: 3,958
Joined: Apr 8 2006
Gold: 6,075.00
Jul 9 2012 03:28am
Quote (tevetava @ 9 Jul 2012 10:25)
en mennék egyet kettőt, gb low plat terran vagyok. adj realid-t, vagy valamit


korábban is beszéltünk,fent vagy a flistemenl! Adam vok! :D
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 9 2012 03:29am
Quote (Edem @ 9 Jul 2012 11:28)
korábban is beszéltünk,fent vagy a flistemenl! Adam vok! :D


jah, hát akkor gyere fel! :D
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 9 2012 04:59am
Quote (tevetava @ Jul 9 2012 10:29am)
jah, hát akkor gyere fel! :D


inkább eloznel vissza ladderben protossal ahelyett hogy terrannal bohockodsz, vagy mar ez a main raced? :D
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 9 2012 05:01am
Quote (Fej @ 9 Jul 2012 12:59)
inkább eloznel vissza ladderben protossal ahelyett hogy terrannal bohockodsz, vagy mar ez a main raced? :D


meguntam a protosst, úgyhogy már egy ideje terrannal nyomulok, több kevesebb sikerrel :D
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jul 9 2012 05:05am
Quote (tevetava @ Jul 9 2012 12:01pm)
meguntam a protosst, úgyhogy már egy ideje terrannal nyomulok, több kevesebb sikerrel :D


hat ha egy ligat visszaestel akkor inkabb kevesebbel
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 9 2012 05:06am
Quote (Taszilo.^ @ 9 Jul 2012 13:05)
hat ha egy ligat visszaestel akkor inkabb kevesebbel


te nem derankeltetted magad bronzig direkt egyszer, mikor racet valtottal?
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jul 9 2012 05:07am
Quote (SummertimeClothes @ Jul 9 2012 12:06pm)
te nem derankeltetted magad bronzig direkt egyszer, mikor racet valtottal?


nem valtottam
herpderpderp
de ha nem jut vissza addig, ahol volt, akkor mondhatjuk, hogy kevesebbel, n?
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 9 2012 05:08am
Quote (Taszilo.^ @ 9 Jul 2012 13:05)
hat ha egy ligat visszaestel akkor inkabb kevesebbel


persze, mert ha protossal diamondos vagyok, akkor egyből mind az összes fajjal már diamondosnak kell lennem. fuck logic
egyébként érettségi miatt 3 hétig nem játszottam, és a nyáron is alig fogok, úgyhogy nem lesz ez így jó :/
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 9 2012 05:09am
Quote (Taszilo.^ @ 9 Jul 2012 13:07)
nem valtottam
herpderpderp
de ha nem jut vissza addig, ahol volt, akkor mondhatjuk, hogy kevesebbel, n?


hat gondolom ido kerdese, ha par het utan se er vissza akkor de
en amugy nem szeretem tt, unalmas emberek meg buzi tankok, pff
de minden massal megszarabb vagyok :{
Go Back To Magyar Topic List
Prev1128012811282128312842724Next
Add Reply New Topic New Poll