Quote (Taszilo.^ @ 9 Jul 2012 13:07)
nem valtottam
herpderpderp
de ha nem jut vissza addig, ahol volt, akkor mondhatjuk, hogy kevesebbel, n?
hat gondolom ido kerdese, ha par het utan se er vissza akkor de
en amugy nem szeretem tt, unalmas emberek meg buzi tankok, pff
de minden massal megszarabb vagyok :{