Quote (Karan2_Returned @ 18 Oct 2016 14:33)
Eljutnek 10 winig akkor örömtancot jarnek, es megtartanam a rewardot akarmit is kapnek. Eddig egy golden legendarym volt, darkfisher nat pagle, azt szetszedtem de azota megbantam.
miert wtf
legjobb dolog ami tortenhetne velem atm kabe, hogy kapok valami shit tier goldent, le tudnek belole craftolni 1-2 paklihoz elegendo epiceket