d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev1127912801281128212831468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 1 2021 03:46am
Quote (anyd @ 1 Nov 2021 10:44)
Kínaiak nem engednek senkit kutakodni


ki gondolta volna :D
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 1 2021 04:07am
Quote (anyd @ Nov 1 2021 10:44am)
Kínaiak nem engednek senkit kutakodni


akkor meg is erdemlik ha ccp virusnak hivjak egyesek a virust

mondjuk igazabol edesmindegy, ha esetleg lenne is ra bizonyitek hogy a wuhani laborbol terjedt a virus akkor se vallalna semmifele felelösseget a kinai kormany
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Nov 1 2021 05:43am
Quote (josheide @ 29 Oct 2021 11:14)
Jelenleg 12 kötelező oltás van Magyarországon. Ezt a jogot és felelősséget áttolni a munkáltatókra az egy gyáva húzás, amivel én se értek egyet.


Nagyjából egyetértek, de ez azért bőven nem a pestis a spanyol nátha vagy a polio. És hogyha transzparens módon egy folyamatosan frissülő táblázatban nyomon lehetne követni hogy X, Y, Z vakcina hány hónapig véd, hányan fertőződtek meg vele, hányan kerültek kórházba/intenzívre/lélegeztetőgépre, hányan haltak meg benne, milyen és milyen súlyos mellékhatásai voltak, hányan haltak meg benne, stb. mindezt korra, nemre meg krónikus betegségre szűrve, akkor lehetne logikus döntést hozni.

Amikor még hiánycikk volt, azért nem oltattam magam, mert hagytam hogy az idősek meg a boltban meg ügyfélszolgálaton dolgozók vegyék fel először. Reméltem hogy mire őket beoltják addigra lesz elég adatuk a fent említett táblázatot összerakni amiből eldönthetem hogy felveszem-e és ha igen melyiket. Azóta se kaptunk szinte semmi adatot, a kórházba került oltottakról is csak orvosoktól való pletykáink vannak. Az hogy "mindegyik oltás jó" az egy jó nagy csúsztatás, és ha ugyanolyan jó mind, akkor miért is nem kaphatok róla adatot? Meg miért kell aláírnom egy papírt róla hogy saját felelősségre adatom be magamnak?
És akkor arról ne is beszéljünk hogy rögtön elkezdték nyomni hogy ÉN öltem meg a 30ezer halottat, véletlenül sem az a kormány aki 11 év kétharmaddal hagyta tovább rohadni az egészségügyet, NEM! Én öltem meg őket személyesen, még az oltás létezése előtt meghaltakat is! Én aki nem is voltam beteg és hordtam a maszkot rendesen mindenhol. Ja, és ez a másik. Az oltott kisebb eséllyel de elkaphatja és tovább is adhatja, és ennek ellenére neki nem kell maszkot hordania? Meg most újabban már senkinek? Szánalmas felelősséghárítás. De a legszánalmasabb tényleg az hogy rátolják a munkáltatóra...
De a lényeg hogy a fidesz szerint azért élünk szarul mert: SOROS, BRÜSSZEL, MIGRÁNSOK, BUZIK, OLTATLANOK!

Más:
Eleinte én is konteónak hittem a laboros történetet, de egyre több köztes és közvetlen bizonyíték van rá és állnak szépen össze a darabkák.
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Nov 1 2021 06:32am
Quote (Anarkin @ Oct 29 2021 12:18pm)
a lehetőséged megvan felmondani; nem kell abban a közegben lenni, ahol nem akarnak meghalni miattad 🤷‍♀️


aki nem akar meghalni az oltassa be magát, problem solved
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Nov 1 2021 06:45am
amugy miert kell mostmar bkvn maszkot viselni? ezzel csak azt védik aki nem volt hajlando beoltatni magat, nem? en beoltattam magam (habar semmi ertelmet nem latom de kellett a kartya) szoval felolem megdogolhet az aki nem, en emiatt nem akarok maszkkal kúródni megint

100%osan egyetértek a fidesszel hogy innentol nemkell korlatozas, mindenkinek megvolt a lehetosege felvenni az oltast szoval aki nem tette meg annak jöhet a halál nyugodtan

amugy igazabol koltoi kerdes es tudom a valaszt, azert kell mert karigeri 1 kis buzerans betahim

This post was edited by WolfgangAmadeusMozart on Nov 1 2021 06:55am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 1 2021 09:00am
Quote (WolfgangAmadeusMozart @ Nov 1 2021 01:45pm)
amugy miert kell mostmar bkvn maszkot viselni? ezzel csak azt védik aki nem volt hajlando beoltatni magat, nem? en beoltattam magam (habar semmi ertelmet nem latom de kellett a kartya) szoval felolem megdogolhet az aki nem, en emiatt nem akarok maszkkal kúródni megint

100%osan egyetértek a fidesszel hogy innentol nemkell korlatozas, mindenkinek megvolt a lehetosege felvenni az oltast szoval aki nem tette meg annak jöhet a halál nyugodtan

amugy igazabol koltoi kerdes es tudom a valaszt, azert kell mert karigeri 1 kis buzerans betahim


tfwfmw itt mar masfel eve kötelezö a maszk tömegközlekedesen es zart helyeken es nem ugy tünik hogy a közeljövöben visszavonnak
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Nov 1 2021 10:30am
Quote (Karan2_Returned @ Nov 1 2021 04:00pm)
tfwfmw itt mar masfel eve kötelezö a maszk tömegközlekedesen es zart helyeken es nem ugy tünik hogy a közeljövöben visszavonnak


hanyatló nyugat etc
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 1 2021 01:11pm
Quote (WolfgangAmadeusMozart @ 1 Nov 2021 13:45)
amugy miert kell mostmar bkvn maszkot viselni? ezzel csak azt védik aki nem volt hajlando beoltatni magat, nem? en beoltattam magam (habar semmi ertelmet nem latom de kellett a kartya) szoval felolem megdogolhet az aki nem, en emiatt nem akarok maszkkal kúródni megint

100%osan egyetértek a fidesszel hogy innentol nemkell korlatozas, mindenkinek megvolt a lehetosege felvenni az oltast szoval aki nem tette meg annak jöhet a halál nyugodtan

amugy igazabol koltoi kerdes es tudom a valaszt, azert kell mert karigeri 1 kis buzerans betahim


kene, de azert c tipusuak + fiatalok vastagon leszarjak
nyuggerek eddig is be voltak fenyitve, szoval nem nagy a valtozas
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 2 2021 07:17am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 1 Nov 2021 20:11)
kene, de azert c tipusuak + fiatalok vastagon leszarjak
nyuggerek eddig is be voltak fenyitve, szoval nem nagy a valtozas


bold az mi?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 2 2021 07:54am
Quote (Anarkin @ 2 Nov 2021 14:17)
bold az mi?


burkolt cigányozás asszem
Go Back To Magyar Topic List
Prev1127912801281128212831468Next
Add Reply New Topic New Poll