Quote (cowding @ 16 Jan 2014 00:27)
,,az én véleményem szerint"
ELO rating van
ami azt jelenti, ha low elo-sok lőnek le téged és te is csak low elo-sokat lősz le, a high elo-sok is lelőnek te meg őket nem, akkor lejjebb kerülsz csak
Quote (Vismajor @ 16 Jan 2014 00:37)
Már az előző gémnél lerakott, mivel ha lerak, azt ingame nem mutatja, csak ha kilépsz menübe. Tehát ha itt rakott volna le, akkor most lent azt írná, hogy silver elite, és ha kilépsz menübe, akkor silver IV. Csak nem vetted észre.
mondjuk ez igaz, lejjebb helyezést nem írja ki meccs végén, valaki mondta már, sorry akkor a fake infoért
This post was edited by hedgehogsword on Jan 15 2014 04:45pm