d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Official Hearthstone: Heroes Of Warcraft Topic
Prev11271281291301311363Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 18 2013 03:21pm
Quote (Floodban @ 18 Dec 2013 22:52)
en jonnek
legendary bant tamogatom (DE CSAK MER NEKEM NINCS LEL)


lehetne ilyen, h max 1, de igazabol tokmindegy

igy is tokjo change of pace lesz sima ranked utan, ahol minden deckben 3489573498 darab legendary van, es az nyer, akinek jo targetet talal el a ragnarosa

mondjuk akkor mar epicekre is raknek valami megkotest, az se nagyon fasza, ha valaki 2 molten, 2 mountain meg 2 sea giantet pakol be a 2 faceless manipulator meg 2 pyroblast melle

This post was edited by bajcli on Dec 18 2013 03:21pm
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Dec 18 2013 03:24pm
Quote (bajcli @ 18 Dec 2013 22:21)
lehetne ilyen, h max 1, de igazabol tokmindegy

igy is tokjo change of pace lesz sima ranked utan, ahol minden deckben 3489573498 darab legendary van, es az nyer, akinek jo targetet talal el a ragnarosa

mondjuk akkor mar epicekre is raknek valami megkotest, az se nagyon fasza, ha valaki 2 molten, 2 mountain meg 2 sea giantet pakol be a 2 faceless manipulator meg 2 pyroblast melle


többségnek azért nincs szerintem tul sok ilyen kartyaja, nemrég óta jatszanak, és direkt az a célom hogy az aktiv jatekosok nyugodtan jöhessenek. (nekem is alig van epic+ kartyam^^)
nyitott vagyok rá, de a legendary sztem elég lenne
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 18 2013 03:35pm
Quote (qkatz @ 18 Dec 2013 23:24)
többségnek azért nincs szerintem tul sok ilyen kartyaja, nemrég óta jatszanak, és direkt az a célom hogy az aktiv jatekosok nyugodtan jöhessenek. (nekem is alig van epic+ kartyam^^)
nyitott vagyok rá, de a legendary sztem elég lenne


hat aki legalabb par hete tolja, annak par epicre biztos osszejott mar eleg dustja, szoval ja

kulonbense tudnam megmondani, hany epicnel kene meghuzni a hatart, szoval egyszerubb igy
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Dec 18 2013 03:55pm
Quote (sylke @ 18 Dec 2013 21:31)
holy nova?


köszi a tippet! már be is raktam egyet :)

/amúgy nekem is tetszik az ötlet, de azon kívül is addolhattok, nyomhatnánk párat egymás ellen
Dalarchone#2118

This post was edited by zsansaccount on Dec 18 2013 04:22pm
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Dec 18 2013 04:39pm
epicre tennek egy iylen 4es limitet amugy

This post was edited by Floodban on Dec 18 2013 04:39pm
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 18 2013 04:48pm
Quote (Floodban @ 19 Dec 2013 00:39)
epicre tennek egy iylen 4es limitet amugy


ja, annyinak elegnek kell lennie minden deckbe kb

kibaszott playful sprites, pinanrugnam oket
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Dec 18 2013 04:57pm
Quote (bajcli @ 19 Dec 2013 00:48)
ja, annyinak elegnek kell lennie minden deckbe kb

kibaszott playful sprites, pinanrugnam oket


egyetertek

/bár most ki van írva, h éjféltől 1-ig karbantartás van és nem lehet játszani :D

This post was edited by zsansaccount on Dec 18 2013 05:01pm
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 18 2013 05:03pm
Quote (zsansaccount @ 19 Dec 2013 00:57)
egyetertek

/bár most ki van írva, h éjféltől 1-ig karbantartás van és nem lehet játszani :D


akkor epp jokor lett vege a meccsemnek, kb utana 2 masodperccel le is vagott
Member
Posts: 14,322
Joined: Nov 5 2006
Gold: 286.72
Dec 18 2013 05:21pm
elkezdtem én is tolni tegnap :o
Intel#2836
első benyomásra igen jónak tűnik nekem a játék attól eltekintve, hogy egy idő után vontatottnak érzem és inkább pasziánszozok mint, hogy egy új játékba kezdjek.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 19 2013 09:53am
kaptam keyt

Go Back To Magyar Topic List
Prev11271281291301311363Next
Add Reply New Topic New Poll