Quote (Smat @ Jun 4 2011 04:58pm)
Imo guardian felesleges teemon, főleg úgy hogy az enemyből egy ad volt a többi mind ap, és az a 30 valamennyi mr, nem sok, /e. ezért inkább vehettél volna valami más mr cuccot.
inb4 faszságokat beszélsz
Teemon pont kurvajó a GA persze ha már van valamennyi dps, madreds malady etc, de az a 68 armor (asszem ennyi) is nagyon jó, de föleg persze amiatt kell ,hogy ellenfelek ne tudják olyan könnyen fókuszálni, én azt vettem észre ,hogy ha látják valakin a guardian angelt meg se támadják sokszor.
Quote (Smat @ Jun 4 2011 05:35pm)
Overall: Ga szerintem useless teemon, én nem tennék rá, meg különben sem játszok teemoval, only mf mostmár, 4/4 win ma, atm 1400 körül vagyok.
EZT AKARTAM HALLANI, A FASZOMAT MÁR EBBE AZ EGÉSZ JÁTÉKBA.
won: 7 lost: 12 most viccelsz?
This post was edited by championmath on Jun 5 2011 12:39am