d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1127128129130131440Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 22
Joined: Sep 22 2010
Gold: 0.00
Sep 24 2010 03:51am
Quote (xGurke @ Sep 24 2010 11:21am)
egy fokkal


de még így se az igazi
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 24 2010 04:51am
Quote (Handryx @ 24 Sep 2010 02:55)
en oda tenném a textet ahova a katona lő (domb tetejére, zaszlotol jobbra)




Ilyesmire gondoltál? ^_^
Member
Posts: 22
Joined: Sep 22 2010
Gold: 0.00
Sep 24 2010 05:30am
Quote (Smat @ Sep 24 2010 12:51pm)
http://img529.imageshack.us/img529/865/cod52csmat.png

Ilyesmire gondoltál? ^_^


olyasmi
Banned
Posts: 2,520
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 24 2010 06:50am
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Sep 24 2010 06:53am
Quote (chickenbone @ Sep 24 2010 01:50pm)
http://i235.photobucket.com/albums/ee142/sondor88/anyad.jpg


ezmár nemrossz.


alakul.
Banned
Posts: 2,520
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 24 2010 06:57am
Quote (N4aBz @ Sep 24 2010 02:53pm)
ezmár nemrossz.


alakul.


megprobalom majd tiéd is csak ebbe már tegnap belekezdtem

nem jobb az a kép amit én kuldtem?
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Sep 24 2010 07:04am
Quote (chickenbone @ Sep 24 2010 01:57pm)
megprobalom majd tiéd is csak ebbe már tegnap belekezdtem

nem jobb az a kép amit én kuldtem?


de, végülis jó azis.
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 24 2010 09:17am
romlik a színvonal 8(
Banned
Posts: 2,520
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 24 2010 09:19am
Quote (ElCapitano @ Sep 24 2010 05:17pm)
romlik a színvonal 8(


:angry:
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 24 2010 09:20am
Quote (chickenbone @ 24 Sep 2010 16:19)
:angry:


Én currentem is elég fos, Olis Konis időkben azért nagyobb kihívás volt Értékeld az aláírásomat topic. =/
Go Back To Magyar Topic List
Prev1127128129130131440Next
Closed New Topic New Poll