☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev
1
127
128
129
130
131
440
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 95050
Replies: 4396
Track Topic
Ger_Jozef
Member
Posts: 22
Joined: Sep 22 2010
Gold
:
0.00
#1281
Sep 24 2010 03:51am
Quote (xGurke @ Sep 24 2010 11:21am)
egy fokkal
de még így se az igazi
Smat
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold
:
1,593.00
#1282
Sep 24 2010 04:51am
Quote (Handryx @ 24 Sep 2010 02:55)
en oda tenném a textet ahova a katona lő (domb tetejére, zaszlotol jobbra)
Ilyesmire gondoltál?
Ger_Jozef
Member
Posts: 22
Joined: Sep 22 2010
Gold
:
0.00
#1283
Sep 24 2010 05:30am
Quote (Smat @ Sep 24 2010 12:51pm)
http://img529.imageshack.us/img529/865/cod52csmat.png
Ilyesmire gondoltál? ^_^
olyasmi
chickenbone
Banned
Posts: 2,520
Joined: Jul 13 2010
Gold
:
0.00
Warn: 20%
#1284
Sep 24 2010 06:50am
TrollBoss
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold
:
0.00
#1285
Sep 24 2010 06:53am
Quote (chickenbone @ Sep 24 2010 01:50pm)
http://i235.photobucket.com/albums/ee142/sondor88/anyad.jpg
ezmár nemrossz.
alakul.
chickenbone
Banned
Posts: 2,520
Joined: Jul 13 2010
Gold
:
0.00
Warn: 20%
#1286
Sep 24 2010 06:57am
Quote (N4aBz @ Sep 24 2010 02:53pm)
ezmár nemrossz.
alakul.
megprobalom majd tiéd is csak ebbe már tegnap belekezdtem
nem jobb az a kép amit én kuldtem?
TrollBoss
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold
:
0.00
#1287
Sep 24 2010 07:04am
Quote (chickenbone @ Sep 24 2010 01:57pm)
megprobalom majd tiéd is csak ebbe már tegnap belekezdtem
nem jobb az a kép amit én kuldtem?
de, végülis jó azis.
ElCapitano
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold
:
0.18
#1288
Sep 24 2010 09:17am
romlik a színvonal 8(
chickenbone
Banned
Posts: 2,520
Joined: Jul 13 2010
Gold
:
0.00
Warn: 20%
#1289
Sep 24 2010 09:19am
Quote (ElCapitano @ Sep 24 2010 05:17pm)
romlik a színvonal 8(
ElCapitano
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold
:
0.18
#1290
Sep 24 2010 09:20am
Quote (chickenbone @ 24 Sep 2010 16:19)
Én currentem is elég fos, Olis Konis időkben azért nagyobb kihívás volt Értékeld az aláírásomat topic. =/
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
127
128
129
130
131
440
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact