d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev11271281291301311650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Aug 16 2009 03:47am
Quote (lacketto @ Sat, Aug 15 2009, 09:00pm)
ez nem igaz
minden filmtipusbol van a kategoriajabol kiemelkedő
az ilyen 80'as évek beli céltalan mészárlos filmeket én sem szeretem de ha megnéznél párat a jobb fajtából akkor mashogy gondolnad
ctem


igazad lehet, nemláttam túl sok horrorfilmet, de az hülyeség volt, de lehet csak belefogtam
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Aug 16 2009 03:54am
Megashark vs Giant Octopus

Nem hittem el de tenyleg van ilyen
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Aug 16 2009 03:55am
Quote (championmath @ Sun, 16 Aug 2009, 10:54)
Megashark vs Giant Octopus

Nem hittem el de tenyleg van ilyen


octopus winz?
Member
Posts: 10,458
Joined: Feb 11 2008
Gold: 0.09
Aug 16 2009 06:59am
Underworld
Harry Potter 6
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Aug 16 2009 07:10am
Quote (fahrii @ Sun, 16 Aug 2009, 10:47)
igazad lehet, nemláttam túl sok horrorfilmet, de az hülyeség volt, de lehet csak belefogtam


nem könnyü jo horrort talalni
én szinte minden este azt nézek de ami emlékezetes és jó horror volt, azt mar legalabb 2 honapja lattam utoljara
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Aug 16 2009 07:15am
Quote (lacketto @ Sun, Aug 16 2009, 02:10pm)
nem könnyü jo horrort talalni
én szinte minden este azt nézek de ami emlékezetes és jó horror volt, azt mar legalabb 2 honapja lattam utoljara


en regebben sokat neztem
most akartam megnezni a szem cimut, de nem volt hozza idegrendszerem, 40 perc körül kikapcsoltam :wacko:
Member
Posts: 2,743
Joined: Feb 16 2009
Gold: 13.37
Aug 16 2009 07:23am
Quote (Megas_heroes @ Sun, 16 Aug 2009, 15:15)
en regebben sokat neztem
most akartam megnezni a szem cimut, de nem volt hozza idegrendszerem, 40 perc körül kikapcsoltam :wacko:


az jó sztem, de melyik változat? a japán vagy az amerikai? az amcsi az szar sztem a japán az viszont para sztem
Member
Posts: 7,921
Joined: Mar 31 2007
Gold: 4.51
Aug 16 2009 07:25am
Quote (Megas_heroes @ Sun, Aug 16 2009, 01:15pm)
en regebben sokat neztem
most akartam megnezni a szem cimut, de nem volt hozza idegrendszerem, 40 perc körül kikapcsoltam :wacko:


the messengers
haunting in connecticut
one missed call

ezeket csak ajánlani tudom ^^
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 16 2009 07:35am
Quote (Megas_heroes @ Sun, Aug 16 2009, 03:15pm)
en regebben sokat neztem
most akartam megnezni a szem cimut, de nem volt hozza idegrendszerem, 40 perc körül kikapcsoltam :wacko:


nekem is vmi jó ijesztgetős horror kéne,de a szem nem annyira durva szerintem
Member
Posts: 2,743
Joined: Feb 16 2009
Gold: 13.37
Aug 16 2009 07:36am
Quote (Saenchai @ Sun, 16 Aug 2009, 15:35)
nekem is vmi jó ijesztgetős horror kéne,de a szem nem annyira durva szerintem


nézd meg a silent hillt, sztem nagyon jó a hangulata és nem ilyen értelmetlen gagyiság, tökre a játék alapján csinálták meg sztem nagyon jó
Go Back To Magyar Topic List
Prev11271281291301311650Next
Add Reply New Topic New Poll