Quote (fahrii @ Sun, 16 Aug 2009, 10:47)
igazad lehet, nemláttam túl sok horrorfilmet, de az hülyeség volt, de lehet csak belefogtam
nem könnyü jo horrort talalni
én szinte minden este azt nézek de ami emlékezetes és jó horror volt, azt mar legalabb 2 honapja lattam utoljara