
sry h ien nagy
Quote (hedgehogsword @ Wed, Dec 31 2008, 02:01pm)
annyira nem illik hozzá a lángszóró
amugy nemrossz
paintballoznék vele azért

Quote (RRC @ Wed, Dec 31 2008, 02:03pm)
magassarkúban paintballozni, n1 ^^
az csak dísz a kezébe
This post was edited by Kenny10 on Dec 31 2008 08:04am