Quote (sondor @ Mon, 7 Jul 2008, 00:10)
VAJON OTT IS LESZ BR ?? VAGY TALAN OLYAN GAME LESZ AMIHEZ KELL AGY :///////////////////////////////////
Br? Szerinted mekkora esélye van annak, hogy Baal benne lesz a harmadik részben és ezáltal lesznek baalrunok? Gondolkodj, használd az agyad, mielőtt elkezded nyomogatni a billentyűket. Várjunk csak... hisz neked nincs is agyad, képtelen vagy értelmes megnyilvánulásra... visszaszívtam...