d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev11271281291301314114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jul 6 2008 05:13pm
Quote (sondor @ Mon, 7 Jul 2008, 00:10)
VAJON OTT IS LESZ BR ?? VAGY TALAN OLYAN GAME LESZ AMIHEZ KELL AGY :///////////////////////////////////


Nyugodj le. BR = fun...
Banned
Posts: 21,055
Joined: May 29 2007
Gold: 0.00
Warn: 80%
Jul 6 2008 05:13pm
Quote (kabraxis6 @ Sun, Jul 6 2008, 11:13pm)
Nyugodj le. BR = fun...


sry csak ahol tok beszolok mostantol analkingnek ^^
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 6 2008 05:15pm
Quote (sondor @ Mon, Jul 7 2008, 12:13am)
sry csak ahol tok beszolok mostantol analkingnek ^^


lol hirtelen azt olvastam Anyeginnek

le kéne feküdni aludni...
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jul 6 2008 05:22pm
Quote (sondor @ Mon, 7 Jul 2008, 00:10)
VAJON OTT IS LESZ BR ?? VAGY TALAN OLYAN GAME LESZ AMIHEZ KELL AGY :///////////////////////////////////


Br? Szerinted mekkora esélye van annak, hogy Baal benne lesz a harmadik részben és ezáltal lesznek baalrunok? Gondolkodj, használd az agyad, mielőtt elkezded nyomogatni a billentyűket. Várjunk csak... hisz neked nincs is agyad, képtelen vagy értelmes megnyilvánulásra... visszaszívtam...
Banned
Posts: 21,055
Joined: May 29 2007
Gold: 0.00
Warn: 80%
Jul 6 2008 05:30pm
Quote (Genthor @ Sun, Jul 6 2008, 11:22pm)
Br? Szerinted mekkora esélye van annak, hogy Baal benne lesz a harmadik részben és ezáltal lesznek baalrunok? Gondolkodj, használd az agyad, mielőtt elkezded nyomogatni a billentyűket. Várjunk csak... hisz neked nincs is agyad, képtelen vagy értelmes megnyilvánulásra... visszaszívtam...


ok np
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jul 6 2008 06:43pm
Quote (rockerdave @ Mon, Jul 7 2008, 12:15am)
lol hirtelen azt olvastam Anyeginnek

le kéne feküdni aludni...


looooool
ezen felröhögtem
Member
Posts: 1,363
Joined: Jul 4 2008
Gold: 0.00
Jul 6 2008 10:48pm
Quote (Ad4mz @ Mon, Jul 7 2008, 12:43am)
looooool
ezen felröhögtem


Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Jul 7 2008 12:35am
Quote (rockerdave @ Mon, Jul 7 2008, 12:15am)
lol hirtelen azt olvastam Anyeginnek

le kéne feküdni aludni...


jo lenne
Member
Posts: 8,237
Joined: Feb 5 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Jul 7 2008 05:32am
sztem nem kell BR uj dioba se lesz de pvp biztos uj kalandokat igér majd.

Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jul 7 2008 05:51am
Quote (sondor @ Sun, Jul 6 2008, 11:10pm)
VAJON OTT IS LESZ BR ?? VAGY TALAN OLYAN GAME LESZ AMIHEZ KELL AGY :///////////////////////////////////


Xd
Go Back To Magyar Topic List
Prev11271281291301314114Next
Closed New Topic New Poll