Quote (sittes @ Sun, Apr 20 2008, 11:01am)
nemtud nekem csinálni valaki egy uj avatart ?
anyi lenne h ugyan ebböl a képböl kéne csinálni csak élesebben + h mozogjon rajt a sittes@d2jsp felirat
pm me ha valaki ráér pls.
o fg!
Mert most nem ugyanebből a képből van és animált felirat van rajta? ...
Amugy a .psd fájl nélkül lehetetlen ugy megcsinálni, hogy tiszta legyen rajta a figura is.