d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev11271281291301311311Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Apr 19 2008 11:12am
Quote (kabraxis6 @ Sat, Apr 19 2008, 04:28pm)
Inactivity rulz?


Igazából a multi miatt xd
Member
Posts: 6,822
Joined: Aug 22 2007
Gold: 0.70
Apr 19 2008 11:22am
Quote (TheStriker @ Sat, Apr 19 2008, 06:12pm)
Igazából a multi miatt xd


mi volt a neve? biggrin.gif
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Apr 19 2008 12:25pm
Quote (Bazsa7 @ Sat, Apr 19 2008, 05:22pm)
mi volt a neve? biggrin.gif


thumbsup.gif
Member
Posts: 6,391
Joined: Nov 19 2006
Gold: 1.00
Apr 20 2008 05:01am
nemtud nekem csinálni valaki egy uj avatart ?
anyi lenne h ugyan ebböl a képböl kéne csinálni csak élesebben + h mozogjon rajt a sittes@d2jsp felirat

pm me ha valaki ráér pls.

o fg!

Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Apr 20 2008 06:27am
Quote (sittes @ Sun, Apr 20 2008, 11:01am)
nemtud nekem csinálni valaki egy uj avatart ?
anyi lenne h ugyan ebböl a képböl kéne csinálni csak élesebben + h mozogjon rajt a sittes@d2jsp felirat

pm me ha valaki ráér pls.

o fg!


Mert most nem ugyanebből a képből van és animált felirat van rajta? ...
Amugy a .psd fájl nélkül lehetetlen ugy megcsinálni, hogy tiszta legyen rajta a figura is.
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Apr 20 2008 07:44am


Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 20 2008 09:12am
V1 > V2 Konáj draga.
Sztem kene egy kis szinvariacio bele.
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Apr 20 2008 09:51am
Quote (kabraxis6 @ Sun, Apr 20 2008, 03:12pm)
V1 > V2 Konáj draga.
Sztem kene egy kis szinvariacio bele.


Miért a v2-t viseled ha az 1. jobb? biggrin.gif
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 20 2008 11:30am
Quote (TheStriker @ Sun, 20 Apr 2008, 16:51)
Miért a v2-t viseled ha az 1. jobb? biggrin.gif


Csak hogy legyen mit kerdezned mad.gif
Member
Posts: 3,337
Joined: Apr 16 2006
Gold: 0.00
Apr 20 2008 03:10pm
rate my new sig



This post was edited by *varti on Apr 20 2008 03:11pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev11271281291301311311Next
Closed New Topic New Poll