Quote (kopek66 @ Wed, 20 May 2009, 15:29)
szerintem felesleges olyanba rakni, annyit érsz el vele hogy drágább javítani dehát van akinek ez okoz örömet ^^
én se szeretem a durás cuccokat...
viszont szimpla 15 ed-s cuccok rohadék ritkák és gecijók
főleg olyan cumónál ahol a def lehet nagyon kevés és nagyon magas is