d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Trophy > Találtál Valami Gosut? Postold Ide
Prev1127128129130131183Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 20,175
Joined: Feb 3 2007
Gold: Locked
May 20 2009 07:35am
Quote (dunaicapa @ Wed, May 20 2009, 02:35pm)
de azért örültem neki akkor :'D


szép is.. :)
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
May 20 2009 08:27am
Quote (xXmateXx @ Wed, 20 May 2009, 14:34)
gz.

de szerintem annyira nem trophy.

már raktam ki én is 2 perf spiritet :O


total perfet 15/15 monarchba?
kk.
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
May 20 2009 08:29am
Quote (lacketto @ Wed, May 20 2009, 04:27pm)
total perfet 15/15 monarchba?
kk.


szerintem felesleges olyanba rakni, annyit érsz el vele hogy drágább javítani dehát van akinek ez okoz örömet ^^
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
May 20 2009 08:37am
Quote (kopek66 @ Wed, 20 May 2009, 15:29)
szerintem felesleges olyanba rakni, annyit érsz el vele hogy drágább javítani dehát van akinek ez okoz örömet ^^


én se szeretem a durás cuccokat...

viszont szimpla 15 ed-s cuccok rohadék ritkák és gecijók
főleg olyan cumónál ahol a def lehet nagyon kevés és nagyon magas is
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 20 2009 09:39am
Quote (dunaicapa @ Wed, May 20 2009, 04:38pm)


faja, bár eth death cleaver jobb imo
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 20 2009 09:49am
Quote (kopek66 @ Wed, May 20 2009, 03:29pm)
szerintem felesleges olyanba rakni, annyit érsz el vele hogy drágább javítani dehát van akinek ez okoz örömet ^^


veszel 10 ral rúnát lemért, és meg van oldva a javítás...
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 21 2009 05:01am


Hmmhmmmmm, ez már az sztem
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
May 21 2009 05:02am
Quote (Oberon_os @ Thu, 21 May 2009, 12:01)
http://img33.imageshack.us/img33/773/screenshot050.jpg

Hmmhmmmmm, ez már az sztem


ez mar durva
kivancsi vagyok mennyiért megy el
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 21 2009 05:12am
Quote (lacketto @ Thu, 21 May 2009, 11:02)
ez mar durva
kivancsi vagyok mennyiért megy el


http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=31364799&f=170&st

eddig 80 a c/o :DDDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev1127128129130131183Next
Closed New Topic New Poll