Magyarazatot szeretnek attol a kedves moderatortol, aki bezarta a kepes topikomat a sok oda nem illo hozzaszolas miatt. En nyitom a topikot, lecsengetek nehany fg-t a sitenak, lefektetem a szabalyokat a topikban. Szep es jo minden, nehany forumtarssal rendeltetesszeruen hasznaljuk a forumot es ezek utan meg minket buntetnek, mert lusta a kedves moderator. Nem a topikot kene bezarni, hanem az oda nem illo hsz-ket torolni (igen, ez lenne a dolga egy modnak, ja hogy sok melo?!). Egy szoval, fel vagyok haborodva ezen a mentalitason..
Warn-t osztani gondolom mar nem volt ido, meg minek is, nem? Szivjon az, aki normalisan probal forumozni. Azt mar megszoktam, hogy ha elkuld egy kedves user a jo edes anyamba, azt szo nelkul hagyjak, de ezt meg nem sikerult bevennie a gyomromnak..
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=33383079&f=129This post was edited by ecneB on Jul 27 2009 09:31am