d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp Technikai Segítség > d2jsp-vel Kapcsolatos Kérdéseket Ide
Prev1127128129130131232Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jul 16 2009 02:07pm
Quote (xLestatx @ Tue, 14 Jul 2009, 17:29)
Hogy ez a paul mekkora fax :rofl:

Most gondoltam csak át ezt a FG-ért veszek csillagos dolgot. :D Paul töbször adja el ugyanazt az FG-t amit egyszer már eladott :rofl: Ekkora egy ***t :D

Nem hülye a csóka :D


hát ezt jókor vetted észre
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 26 2009 04:34am
Pár update, csak ha nem tünt volna fel:

Quote
You can now add a "background" to your guild charter. The window that contains the charter itself can be assigned a background image (+ optionally color), sorta like profiles. Add one by editting your Guild Settings.


Quote
You can specify a background color WITH an image in your Profile Settings, and, there is now a custom color picker popup built into these pages that I whipped up quick-like.
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jul 26 2009 01:38pm
Iso help. Mennyi a maximális karakterszám a sigben? Illetve tud valaki olyan oldalt, ami "megszámolja", hogy egy szövegben hány karakter van a szóközökkel együtt?
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 26 2009 01:38pm
Quote (Genthor @ Sun, Jul 26 2009, 08:38pm)
Iso help. Mennyi a maximális karakterszám a sigben? Illetve tud valaki olyan oldalt, ami "megszámolja", hogy egy szövegben hány karakter van a szóközökkel együtt?


word kiírja a karakterszámot
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jul 26 2009 01:42pm
Quote (beni @ Sun, 26 Jul 2009, 21:38)
word kiírja a karakterszámot


És tényleg... Adatlap rulez. Köszi. :) Már csak a kérdésem első felére hiányzik a megfejtés.
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jul 26 2009 01:45pm
Quote (Genthor @ Sun, 26 Jul 2009, 20:42)
És tényleg... Adatlap rulez. Köszi. :) Már csak a kérdésem első felére hiányzik a megfejtés.


6 sor
3 sor ha van kép is
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jul 26 2009 01:47pm
Quote (Genthor @ Sun, 26 Jul 2009, 21:38)
Iso help. Mennyi a maximális karakterszám a sigben? Illetve tud valaki olyan oldalt, ami "megszámolja", hogy egy szövegben hány karakter van a szóközökkel együtt?


ott van az 'edit signature' mellett a 'check length' gomb
mindent kiír ami neked kell

400 a max amúgy
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jul 26 2009 02:46pm
Quote (Ad4mz @ Sun, 26 Jul 2009, 21:47)
ott van az 'edit signature' mellett a 'check length' gomb
mindent kiír ami neked kell

400 a max amúgy


Köszi.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jul 27 2009 09:19am
Magyarazatot szeretnek attol a kedves moderatortol, aki bezarta a kepes topikomat a sok oda nem illo hozzaszolas miatt. En nyitom a topikot, lecsengetek nehany fg-t a sitenak, lefektetem a szabalyokat a topikban. Szep es jo minden, nehany forumtarssal rendeltetesszeruen hasznaljuk a forumot es ezek utan meg minket buntetnek, mert lusta a kedves moderator. Nem a topikot kene bezarni, hanem az oda nem illo hsz-ket torolni (igen, ez lenne a dolga egy modnak, ja hogy sok melo?!). Egy szoval, fel vagyok haborodva ezen a mentalitason..
Warn-t osztani gondolom mar nem volt ido, meg minek is, nem? Szivjon az, aki normalisan probal forumozni. Azt mar megszoktam, hogy ha elkuld egy kedves user a jo edes anyamba, azt szo nelkul hagyjak, de ezt meg nem sikerult bevennie a gyomromnak..

http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=33383079&f=129

This post was edited by ecneB on Jul 27 2009 09:31am
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jul 27 2009 10:03am
Quote (ecneB @ Mon, Jul 27 2009, 03:19pm)
Magyarazatot szeretnek attol a kedves moderatortol, aki bezarta a kepes topikomat a sok oda nem illo hozzaszolas miatt. En nyitom a topikot, lecsengetek nehany fg-t a sitenak, lefektetem a szabalyokat a topikban. Szep es jo minden, nehany forumtarssal rendeltetesszeruen hasznaljuk a forumot es ezek utan meg minket buntetnek, mert lusta a kedves moderator. Nem a topikot kene bezarni, hanem az oda nem illo hsz-ket torolni (igen, ez lenne a dolga egy modnak, ja hogy sok melo?!). Egy szoval, fel vagyok haborodva ezen a mentalitason..
Warn-t osztani gondolom mar nem volt ido, meg minek is, nem? Szivjon az, aki normalisan probal forumozni. Azt mar megszoktam, hogy ha elkuld egy kedves user a jo edes anyamba, azt szo nelkul hagyjak, de ezt meg nem sikerult bevennie a gyomromnak..

http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=33383079&f=129


dobizor és extazy hibája minden
ja és a bűnös az canada.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1127128129130131232Next
Closed New Topic New Poll