d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev1127812791280128112821468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Oct 29 2021 07:36am
Quote (-joey- @ 29 Oct 2021 14:35)
Azok a kötelező oltások már évtizedek óta léteznek és elég dokumentációval rendelkeznek a rövid, közép, és hosszú távú lehetséges mellékhatásokról, míg a covid-oltásokról egyelőre nem sokat tudunk, azon kívül, hogy védelmet adnak a vírus ellen.
Én ugyan beoltattam magam, de meg tudom érteni azokat az embereket is, akik még várnának az oltással, főleg akkor, ha már átestek a fertőzésen, és enyhe tüneteket produkáltak.


a covid oltasok alternativairol eleget tudunk, researcheld meg a legkozelebbi temetot

nem 10eves "dokumentaciok" kellenek, rizikokat sulyozol egymas ellen. lehet hogy van egy ismeretlen komponens is, de a technologia/mas cakvcinak hatsai alapjan ezt joreszt ki lehet zarni. szerintem eleg egybehangzo dolgokat irnak rola: https://wexnermedical.osu.edu/blog/covid-19-vaccine-long-term-side-effects

nem kitalalni kell hogy miert oke hulyenek lenni, meg megerteni a meghulyebbeket, hanem nem kell hulyenek lenni
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 29 2021 07:45am
nekem attol szokott lately forogni a szemem az agyamfelé amikor septiben összecsapott kísérleti vakcinákról írkálnak emberek, mint mondjuk a hont andrás tegnap
30 év van már mrna vakcinákban
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 29 2021 08:06pm
Quote (Thomas Cross @ 29 Oct 2021 14:16)
"~A kór-mány felhatalmazza a munkáltatókat hogy kötelezővé tegye a munkavállalói számára az oltást, egyúttal saját munkavállalói számára kötelezővé is teszi azt"

Amikor a munkaadó határozza meg hogy a munkavállaló testébe milyen folyadékot meg hova kell lőni, nekem erről önkéntelenül is a prostitúció jut eszembe...

Nem vagyok sem oltásellenes, se vírustagadó, se anti-maszker, de hagy döntsem már el én, hogy mennyire tartok a CCP vírustól annak függvényében hogy mennyire vagyok veszélyeztetve.

Vélemény?


:DDDDDDDDDDD
Probaltam komolyan venni az irasodat de miutan ccp virusozol mikor az elso kinai esetek elott mar honapokkal korabban jelen volt mas orszagokban..:DDDDDDDDD Jot rohogtem.
Vannak kotelezo oltasok igyis-ugyis, azert mert van +1 a listan, a sok woke gyoker mar egybol vergodik. Nagyon sok afrikai orszagban kotelezo beoltatni magadat malaria meg mindenfele helyi betegseg ellen, miert nehez megbizni az orvostudomanyban es miert kell tolni a facebook pseudoscience baromsagot?

Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 29 2021 11:07pm
Quote (Smat @ Oct 30 2021 04:06am)
:DDDDDDDDDDD
Probaltam komolyan venni az irasodat de miutan ccp virusozol mikor az elso kinai esetek elott mar honapokkal korabban jelen volt mas orszagokban..:DDDDDDDDD Jot rohogtem.
Vannak kotelezo oltasok igyis-ugyis, azert mert van +1 a listan, a sok woke gyoker mar egybol vergodik. Nagyon sok afrikai orszagban kotelezo beoltatni magadat malaria meg mindenfele helyi betegseg ellen, miert nehez megbizni az orvostudomanyban es miert kell tolni a facebook pseudoscience baromsagot?



Nem olvastam el hogy ezt mire reagáltad, de nagyon naívnak kell lenni hogy az ember ne gyanakodjon arra hogy a wuhani laborból terjedt el a vírus, valszeg gondatlanságból
Member
Posts: 589
Joined: Aug 26 2019
Gold: 1,015.00
Nov 1 2021 02:56am
152 halott nice, jobb lesz mint tavaly ilyenkor ( bár három napi adat, én ezt már intő értékként kezelem )


This post was edited by ecnebketto on Nov 1 2021 02:57am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 1 2021 02:57am
Quote (ecnebketto @ Nov 1 2021 09:56am)
152 halott nice, jobb lesz mint tavaly ilyenkor ( bár három napi adat, én ezt már intő értékként kezelem )


Kellett a békemenet nagyon.
Member
Posts: 589
Joined: Aug 26 2019
Gold: 1,015.00
Nov 1 2021 03:10am
Quote (-joey- @ Nov 1 2021 09:57am)
Kellett a békemenet nagyon.


https://ourworldindata.org/explorers/coronavirus-data-explorer?zoomToSelection=true&time=2021-04-21..latest&facet=none&pickerSort=asc&pickerMetric=location&Metric=Reproduction+rate&Interval=7-day+rolling+average&Relative+to+Population=true&Align+outbreaks=false&country=HUN~AUT~DEU~ITA~ROU~CZE

Megint kíváncsi elszek a helyzet kezelésére.

Én halkan megkéredeztem előző helyen, ha már hetente tesztelek bent irodában, hogy ugyan kimutatja-e delta variánst, a több mint egy éve megrendelt, de csak fél éve kézhez kapott tesztek, működnek-e egyáltalán.

Érdekes kérdést tehetettem fel. Sajnos RO-CZ-AT vonalon tudom mi a helyzet, beszéltem a kinti kollégákkal.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 1 2021 03:15am
Quote (-joey- @ 1 Nov 2021 09:57)
Kellett a békemenet nagyon.


tudatlan vagy, aki ott volt, az elete vegeig immunis lesz a covidra
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 1 2021 03:39am
Quote (anyd @ Oct 30 2021 06:07am)
Nem olvastam el hogy ezt mire reagáltad, de nagyon naívnak kell lenni hogy az ember ne gyanakodjon arra hogy a wuhani laborból terjedt el a vírus, valszeg gondatlanságból


Ugy emlekszem volt valami kezdemenyezes hogy egy nemzetközi kutatocsapatot küldjenek a wuhani laborba ezt kivizsgalni, abbol nem lett vegül semmi?
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 1 2021 03:44am
Quote (Karan2_Returned @ Nov 1 2021 10:39am)
Ugy emlekszem volt valami kezdemenyezes hogy egy nemzetközi kutatocsapatot küldjenek a wuhani laborba ezt kivizsgalni, abbol nem lett vegül semmi?



Kínaiak nem engednek senkit kutakodni
Go Back To Magyar Topic List
Prev1127812791280128112821468Next
Add Reply New Topic New Poll