d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1127112721273127412754765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Apr 9 2016 01:52pm
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Apr 9 2016 02:14pm
Quote (GoreKnight9 @ Apr 9 2016 08:52pm)
dat kormanyhuzat


keveset futott
rendszeresen márkaszervizelt
női tulaj
nem dohányzó

csak a kormány van vasig kopva ugyhogy kell rá a huzat
az óra meg biztos 30ezer kilometert mutat
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Apr 9 2016 02:16pm
Quote (lacketto @ 9 Apr 2016 21:14)
keveset futott
rendszeresen márkaszervizelt
női tulaj
nem dohányzó

csak a kormány van vasig kopva ugyhogy kell rá a huzat
az óra meg biztos 30ezer kilometert mutat


#onlyhasznaltautothings
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Apr 10 2016 02:27am
Member
Posts: 1,357
Joined: Mar 19 2016
Gold: 2.70
Apr 10 2016 02:35am
Quote (Genthor @ Apr 10 2016 09:27am)
http://www.youtube.com/watch?v=v-aLHqSs70s


meglepően jól néz ki
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Apr 10 2016 02:41am
Quote (Genthor @ Apr 10 2016 09:27am)
http://www.youtube.com/watch?v=v-aLHqSs70s


Ha lesz benne Chachzko akkor win.
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Apr 10 2016 02:58am
Quote (Genthor @ Apr 10 2016 09:27am)
http://www.youtube.com/watch?v=v-aLHqSs70s


Ez most az aminek latszik?
D2 felturbozott grafikaval? Jol indul a napom
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Apr 10 2016 03:02am
Quote (XxPiTyUkAxX @ 10 Apr 2016 10:58)
Ez most az aminek latszik?
D2 felturbozott grafikaval? Jol indul a napom


d2 starcraft2ben
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Apr 10 2016 03:03am
Louise-Marie-Thérèse de Saint Maurice, Comtesse de Vercellis let one rip while she was dying. She said, “Good. A woman who can fart is not dead.”
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Apr 10 2016 03:03am
Quote (XxPiTyUkAxX @ Apr 10 2016 09:58am)
Ez most az aminek latszik?
D2 felturbozott grafikaval? Jol indul a napom


Sajna ez csak egy SC mod. De ilyen erővel ezt a Blizzard is megcsinálhatta volna már rég...
Go Back To Magyar Topic List
Prev1127112721273127412754765Next
Add Reply New Topic New Poll