d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Official Hearthstone: Heroes Of Warcraft Topic
Prev1127112721273127412751363Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 7 2016 04:32am
hazamegyek nyomok egy arénát
geci
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 7 2016 04:37am
Quote (Senee @ 7 Oct 2016 12:32)
hazamegyek nyomok egy arénát
geci


mutasd meg nekik
Member
Posts: 600
Joined: Apr 9 2016
Gold: 0.00
Oct 7 2016 04:38am
Quote (Senee @ Oct 7 2016 12:32pm)
hazamegyek nyomok egy arénát
geci


1-3
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 7 2016 05:02am
Quote (DukeFrostler @ Oct 7 2016 11:38am)
1-3


már rég arénáztam de azért 2 wint csak összefogok tudni szedni :c

régen volt 6-os avgm
http://www.heartharena.com/profile/szabina



de azt lehet inkább priestezek wildben
http://www.hearthpwn.com/decks/641973-s30-legend-wild-easy-climb-with-priest
http://www.hearthpwn.com/decks/643734-s31-tyrande-nzoth-priestess-wild

még 76 win kell a golden heroig

This post was edited by Senee on Oct 7 2016 05:07am
Member
Posts: 9,506
Joined: Feb 4 2007
Gold: 14,569.00
Oct 7 2016 11:04am
pedig azt hittem magen kívül nem lehet semmivel értelmes arénát menni



Member
Posts: 600
Joined: Apr 9 2016
Gold: 0.00
Oct 7 2016 11:31am
Quote (mynameismethos @ Oct 7 2016 07:04pm)
pedig azt hittem magen kívül nem lehet semmivel értelmes arénát menni

http://i.imgur.com/i0Sifht.png

http://i.imgur.com/pYkPSGH.png


Mage utan pontosan a rouge kovetkezik:D de gz amugy buksimi meg minden <3
Member
Posts: 9,506
Joined: Feb 4 2007
Gold: 14,569.00
Oct 7 2016 12:26pm
Quote (DukeFrostler @ Oct 7 2016 05:31pm)
Mage utan pontosan a rouge kovetkezik:D de gz amugy buksimi meg minden <3


hát ha úgy vesszük

mage>>>>>rogue>etc

de azé ty)
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Oct 7 2016 12:54pm
kurvára hányok már ettöl a metátol, vagy le kéne menni legendig és ott lehetne értelmes/fun deckek ellen játszani csak közben megölném magam vagy megvárom mig bejön az uj kieg és remélem szétbassza ezt a full aggro fost ami most megy
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Oct 7 2016 01:36pm
Quote (cowding @ Oct 7 2016 08:54pm)
kurvára hányok már ettöl a metátol, vagy le kéne menni legendig és ott lehetne értelmes/fun deckek ellen játszani csak közben megölném magam vagy megvárom mig bejön az uj kieg és remélem szétbassza ezt a full aggro fost ami most megy


nem látom a problémát
hozz olyan decket, ami jó az aggro ellen
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 7 2016 01:37pm
Quote (cowding @ 7 Oct 2016 20:54)
kurvára hányok már ettöl a metátol, vagy le kéne menni legendig és ott lehetne értelmes/fun deckek ellen játszani csak közben megölném magam vagy megvárom mig bejön az uj kieg és remélem szétbassza ezt a full aggro fost ami most megy


ha értelmes és fun deck alatt a hunter/lock/sámán zoot érted
esetleg egy 80 körös "control warri", ami nem csinál semmit csak armor up, az is bazdmeg micsoda deck

This post was edited by sylke on Oct 7 2016 01:38pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1127112721273127412751363Next
Add Reply New Topic New Poll