Quote (cowding @ 7 Oct 2016 20:54)
kurvára hányok már ettöl a metátol, vagy le kéne menni legendig és ott lehetne értelmes/fun deckek ellen játszani csak közben megölném magam vagy megvárom mig bejön az uj kieg és remélem szétbassza ezt a full aggro fost ami most megy
ha értelmes és fun deck alatt a hunter/lock/sámán zoot érted
esetleg egy 80 körös "control warri", ami nem csinál semmit csak armor up, az is bazdmeg micsoda deck
This post was edited by sylke on Oct 7 2016 01:38pm