d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev1127012711272127312741468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Sep 17 2021 11:29am
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Sep 21 2021 02:43am
Van telexes osszevagas a parlament tegnapi üléséről, ez már tényleg ilyen stand up szint

Orbán Viktorból is lehet a börtönben Orbán Viktória :D mikor nézem ezeket a Jakab felszólalásokat szinte látom magam előtt ahogy otthon tükör előtt előre begyakorolja még a kéz mozdulatokat is

Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Sep 21 2021 03:40am
Quote (Fej @ 21 Sep 2021 10:43)
Van telexes osszevagas a parlament tegnapi üléséről, ez már tényleg ilyen stand up szint

Orbán Viktorból is lehet a börtönben Orbán Viktória :D mikor nézem ezeket a Jakab felszólalásokat szinte látom magam előtt ahogy otthon tükör előtt előre begyakorolja még a kéz mozdulatokat is


a hircsarda kioszthatna neki egy jaszai mari dijat, vagy hasonlot
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Sep 21 2021 03:55am
Quote (SteelMeetsSteel @ 21 Sep 2021 11:40)
a hircsarda kioszthatna neki egy jaszai mari dijat, vagy hasonlot


tagadhatatlan, h kellő átéléssel tolja
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 21 2021 08:53am
Quote (Fej @ 21 Sep 2021 10:43)
Van telexes osszevagas a parlament tegnapi üléséről, ez már tényleg ilyen stand up szint

Orbán Viktorból is lehet a börtönben Orbán Viktória :D mikor nézem ezeket a Jakab felszólalásokat szinte látom magam előtt ahogy otthon tükör előtt előre begyakorolja még a kéz mozdulatokat is


es akkor kepzeld el az atlag jakab szavazot
sokkal beljebb nem leszunk mint a fidesszel tbh
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Sep 26 2021 06:19am
https://mindenszo.hu/a-balliberalis-gyulolkodok-eluztek-tiborcz-istvant-es-orban-rahelt-magyarorszagrol-spanyolorszagba-koltoznek

Quote
Ennyi a hír röviden.

Gratulálunk a balliberális médiának! Gratulálunk a primitív választóinak! Gratulálunk a libernyák politikusoknak, Tordaitól Szabó Tímeáig! És még utánuk kiabálnak, hogy akár onnan is haza lesznek rángatva, ha a Moslék hatalomra kerül, és börtönbe vetik őket!

Hát meddig még, elvtársak? Meddig ez a gyűlölet? Meddig ez a gusztustalan, hányinger bolsevik mentalitás? Nincsenek határok? Nincsen megállás?



Aljas gazemberek. A k*rva anyátokat!
Member
Posts: 839
Joined: Apr 12 2020
Gold: 1,700.00
Sep 26 2021 10:15am
Quote (-joey- @ Sep 26 2021 02:19pm)


Véletlen sem a vagyonkimentés és a levegőben lógó kormányváltás
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Sep 26 2021 03:10pm
Németeknél úgy néz ki az ottani DK adja a új Kancellárt, Merkel
Pártja helyett, és valszeg most először a zöldek is kormányban lesznek. Ez nagyon rossz hír a fidesznek
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Sep 29 2021 09:44pm
Mondtam hogy Orosz Anna kapja majd a kúrólikeokat, ez a Gy Német Bözsi semmit nem nyert még meg
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Sep 30 2021 12:43am
Valami elképesztően szürreális, hogy Dobrev Klára ennyi szavazatot kapott.
Nem lehet, hogy a fidesz megtrollkodta az előválasztást?

DK-nak esélye sem lesz nyerni OV-val szemben.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1127012711272127312741468Next
Add Reply New Topic New Poll