Quote (XxPiTyUkAxX @ Apr 9 2016 09:07am)
milyen érzés ákos, hogy a nyomorék ricike _minden_ postodra reagál és teljesen rád van kattanva))))
rezsöbezsö))))))))))
Quote (Nerz8_Returned @ Apr 9 2016 09:19am)
én imába foglalom krix nevét a postblocker miatt
Ha jol tudom Akos is hasznalja.