Quote (mynameismethos @ Oct 3 2016 02:04pm)
Hafu ok lenne ha nem nyivakolna jatek kozben (minden fel percben elkezdi enekelni az epp hallgatott zeneit)
Kripp regen etalon volt, de amiota nem csinal mast az rng miatti siras eleg shit tier lett
Belezo meg mindig jo, de mar nem arenazik
Forsen is jovolt regen, ameg nem 24/7 a rakot hallgatta
Amaz mindig is nezhetetlen volt, tuzre valo az ember
Reynad meg kurvajo, ha jo kedve van, de az ilyen 100bol 1x
reynad nagyon unszimpatikus
Quote (Senee @ Oct 3 2016 02:20pm)
hotform-ot nem említi senki
sztem ő is full jófej
legendas leat se emlitette senki pedig egyertelmuen o a legjobb streamer az egesz vilagon