d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Counter Strike Topic
Prev1126127128129130614Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jan 14 2014 07:51am
quackban en 3 ev alatt ilyen 5 cheatert, ha lattam, abbol is 3 ffaban lehetett
superior game superior community)
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 14 2014 11:19am
Nektek milyen mapok vannak benn, amikor gamet kerestek?
Nekem az osszes es mar unom, hogy mindig ugyanazt a 2-3t adja. Most kivettem parat
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 14 2014 11:22am
Quote (putincykavodka @ Jan 14 2014 06:19pm)
Nektek milyen mapok vannak benn, amikor gamet kerestek?
Nekem az osszes es mar unom, hogy mindig ugyanazt a 2-3t adja. Most kivettem parat


d2, inferno, nuke, train, mirage
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jan 14 2014 11:41am
Quote (putincykavodka @ 14 Jan 2014 18:19)
Nektek milyen mapok vannak benn, amikor gamet kerestek?
Nekem az osszes es mar unom, hogy mindig ugyanazt a 2-3t adja. Most kivettem parat


dust2 only)
me mid awp cyka
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 14 2014 11:42am
Quote (putincykavodka @ 14 Jan 2014 19:19)
Nektek milyen mapok vannak benn, amikor gamet kerestek?
Nekem az osszes es mar unom, hogy mindig ugyanazt a 2-3t adja. Most kivettem parat


dust 2, office, többi mind szar
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 14 2014 03:07pm
98 in 4 hits kk
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 14 2014 03:12pm
istenem, ezt az awpt ki kéne venni a játékból
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 14 2014 03:18pm
tfw ma is jól toltam, belőttem mindent, még olyat is h néztem h wtf man
ILYENKOR BEZZEG EGY CSAPAT FASZLÁMA A CSAPATTÁRSAM asdadsasd
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 14 2014 04:21pm
Jó, asszem én befejeztem ezt a gémet, semmivel sem jobb, mint a source, ugyanolyan szar
Először a matchmaking meg a rank system jónak tünt, de nem az. Az emberek 70%a életében nem vett még részt waron, nem infóznak, rusholnak, p90et vesznek, második körbe megveszik a nagyot, etc. sourceban is volt egy ilyen weboldal, vagy milyen MIX volt a neve, ugyanugy randomokat rakott össze felkurta oket egy szerora ha leléptél ban járt etc. Ez ugyanez csak a játékba beépítve így sokkal egyszerűbb, de a gond ugyanaz maradt: Ez csak keretek közé szorított publik. Casualra felmehetnék, de minek? Source számomra jobb játék.
főle gaz emberek, azok nagyok gázak ebben a játékban, csomószor beleolvad a skinjük a háttérbe. Sourceban ez ezerszer jobb volt. + a fegyók szórása...no komment. Egyedül a hang +skinek fog hiányozni a játékból, de ennyi.
Mától d3(stream barátnővel obv) +source, ennyi

This post was edited by Vismajor on Jan 14 2014 04:22pm
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 14 2014 06:22pm
Nem ertem mit varsz amugy
En pl dotaban neha akkoris ugy erzem, hogy vilagtalan fogyatekosokkal jatszok, ha 5 jsps van velem

Itt legalabb van valami ranking rendszer, megiscsak jobb, mint mikor sourceban jatszottunk 20 masik teljesen fullrandom ember mellett es neha ugyereztem en voltam az egyetlen, aki semmilyen hekket nem hasznal. Btw sourceban alig volt szorasa a fegyvereknek, meg enis tudtam loni :d
Go Back To Magyar Topic List
Prev1126127128129130614Next
Add Reply New Topic New Poll