Jó, asszem én befejeztem ezt a gémet, semmivel sem jobb, mint a source, ugyanolyan szar
Először a matchmaking meg a rank system jónak tünt, de nem az. Az emberek 70%a életében nem vett még részt waron, nem infóznak, rusholnak, p90et vesznek, második körbe megveszik a nagyot, etc. sourceban is volt egy ilyen weboldal, vagy milyen MIX volt a neve, ugyanugy randomokat rakott össze felkurta oket egy szerora ha leléptél ban járt etc. Ez ugyanez csak a játékba beépítve így sokkal egyszerűbb, de a gond ugyanaz maradt: Ez csak keretek közé szorított publik. Casualra felmehetnék, de minek? Source számomra jobb játék.
főle gaz emberek, azok nagyok gázak ebben a játékban, csomószor beleolvad a skinjük a háttérbe. Sourceban ez ezerszer jobb volt. + a fegyók szórása...no komment. Egyedül a hang +skinek fog hiányozni a játékból, de ennyi.
Mától d3(stream barátnővel obv) +source, ennyi
This post was edited by Vismajor on Jan 14 2014 04:22pm